Reklama

KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Białobrzegi: Długi weekend pod znakiem muzyki w Promenadzie

Reklama

Przed nami kolejny długi weekend (26-29.05). Jeśli nie masz jeszcze jasno określonego planu jak spędzić kilka dodatkowych wolnych dni, to dziś polecamy Ci dwie wspaniałe plenerowe imprezy muzyczne, które odbędą się 25 i 26 maja w Promenadzie nad Zalewem Zegrzyńskim. Pierwsza z tych imprez odbędzie się w klimacie HH, druga disco-polo. Gwiazd na pewno nie zabraknie!

Reklama

Pierwszą imprezą, na którą chcemy Cię zaprosić jest koncert w coraz bardziej popularnym klimacie HH. W najbliższą środę (25.05) w Promenadzie przy ul. Spacerowej 35 w miejscowości Białobrzegi na scenie będzie można podziwiać między innymi: TEDE wraz z ekipą Wielkie Joł, Formację Sobota, Numer raz, Pan zgrywus, Mikie G, czy Paragraf 51.

Organizatorzy zapewniają ogromną scenę z zadaszonym parkietem i teren rekreacyjny o powierzchni 42 ha. Każdy chętny będzie mógł zamówić sobie nocleg, czy kupić pizzę w lokalnej restauracji. Niezapomnianych wrażeń dostarczy na pewno urokliwa piaszczysta plaża z pomostem. Początek imprezy przewidziano na godz. 19:00.

Bilety w cenie od 25 zł można nabyć przez internet klikając TUTAJ.

promenada_25_05

Inwazja disco!

Druga impreza, którą polecamy naszym czytelnikom wprowadzi wszystkich w idealny rytm popularnych hitów muzyki disco-polo. W Boże Ciało (26.05) w Promenadzie zagoszczą takie niekwestionowane gwiazdy jak: Weekend, Joker, czy MIG. Do tego organizatorzy przewidzieli wiele konkursów i zabaw z nagrodami. Gwarancją dobrej rozrywki jest również Radio VOX FM, które aktywnie włączyło się w przygotowanie koncertu.

Początek imprezy, która może być idealną dla całych rodzin zaplanowano na godz. 15:00, a gwiazdy na scenie pojawią się o 18:00. Bilety w cenie już od 15 złotych można nabyć na portalu biletomat.pl, klikając TUTAJ.

promenada_26_05

Miejsce obu imprez:

CKR Promenada, ul. Spacerowa 35, 05-127 Białobrzegi

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close