Reklama

KomunikacjaLegionowskiWiadomości

Bezpłatne SMS-y o utrudnieniach w kursowaniu SKM

Reklama

Każdemu zdarzyło się wyjść na pociąg, który nie przyjechał o czasie w związku z awarią, o której nie mieliśmy zielonego pojęcia. Pół biedy jeśli jechaliśmy na zakupy lub spotkanie towarzyskie. Gorzej, jeśli przez to spóźniliśmy się do pracy lub szkoły. Od poniedziałku (26.10) możemy odpowiednio wcześniej zareagować na utrudnienia w kursowaniu pociągów SKM. Przewoźnik uruchomił właśnie darmowy system SMS-ów informacyjnych.

Reklama

Największym plusem całego systemu jest to, że jest on zupełnie darmowy. Płacimy tylko i wyłącznie za SMS-a rejestracyjnego, który kosztuje tyle samo co zwykły SMS na inne telefony komórkowe. Poza tym możemy wybrać, czy chcemy aby przewoźnik dostarczał nam wiadomości dotyczące tylko jednej linii, czy też wszystkich.

Jak aktywować usługę?

Aktywacja usługi SMS-owej informacji o utrudnieniach w kursowaniu pociągów SKM jest bardzo prosta. Trzeba bowiem tylko wysłać SMS aktywujący pod numer 4777. Treść wiadomości aktywującej jest różna, w zależności od rodzaju interesującej nas linii:

informacje dotyczące utrudnień na linii SKM S3 – SMS o treści SKM3
informacje dotyczące utrudnień na linii SKM S9 – SMS o treści SKM9
informacje dotyczące utrudnień na linii SKM S1 – SMS o treści SKM1
informacje dotyczące utrudnień na linii SKM S2 – SMS o treści SKM2
informacje dotyczące utrudnień na wszystkich liniach SKM – SMS o treści SKM

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. Chyba ktos tu celowo dzis chcial przetestowac ten system. – informacja o opoznieniu przyszla dopiero jak ruszyl pociag w centrum , po 30 minutach.

  2. fajnie, fajnie, tylko ciekawe kiedy beda wysylac te smsy.. odpowiedno wczesniej czy o godz. planowanego odjazdu, jak si eopozni.. 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close