Bezpłatne porady prawne na najwyższym poziomie dla mieszkańców Mazowsza

zdjęcie ilustracyjne, fot. pixabay.com

W najbliższą sobotę (26.05) odbędzie się 7. edycja akcji „Dzień Prawa na uczelni Łazarskiego”, w ramach której mieszkańcy Mazowsza będą mogli zasięgnąć porady prawnej dotyczącej różnych dziedzin życia. Po bezpłatną poradę będzie można się zgłosić w godzinach 9.30-14.00. Uczelnia Łazarskiego, gdzie odbędzie się wydarzenie, mieści się w Warszawie przy ulicy Świeradowskiej 43 – 10 min. pieszo od stacji Metro Wilanowska. Partnerem tej inicjatywy są między innymi Koleje Mazowieckie.

Porad będą udzielać wykładowcy, absolwenci Wydziału Prawa oraz przedstawiciele kancelarii współpracujących z Uczelnią. Eksperci reprezentujący różne dziedziny prawa m.in.: prawo pracy, spadkowe, rodzinne, administracyjne, gospodarcze, karne, czy prawo ochrony konsumentów pomogą zinterpretować dokumenty i rozwiązać prawne zawiłości.

Będzie można się również dowiedzieć, jak przeprowadzić postępowanie upadłościowe i złożyć wniosek o ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Osoby, które chciałyby skorzystać z bezpłatnej pomocy specjalistów, powinny zabrać wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do oceny sytuacji prawnej, tj. umowy, akty notarialne czy wyroki sądu, aby prawnik lub radca prawny mógł rzetelnie zapoznać się ze sprawą i pomóc rozwiązać dany problem.

„Dzień Prawa na uczelni Łazarskiego” za każdym razem cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców nie tylko Warszawy, ale również całego województwa. W poprzednich edycjach z tej formy pomocy skorzystało ponad 1570 osób, którym porad udzieliło prawie 100 specjalistów.

Patronat Honorowy nad akcją objęli: Marszałek Województwa Mazowieckiego i Burmistrz Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy.

Więcej informacji na temat akcji bezpłatnych porad prawnych znajdą Państwo w serwisie Klubu Absolwenta Uczelni Łazarskiego pod adresem Internetowym – www.absolwenci.lazarski.edu.pl.

/red., KM/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Bezpłatne porady prawne na najwyższym poziomie dla mieszkańców Mazowsza"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *