Reklama

Dobrze Wiedzieć!

Bezpieczne, efektowne i oszczędne – drzwi tarasowe przesuwne

Reklama

Stolarka okienna i drzwiowa to jedne z najważniejszych elementów każdego domu. Będąc już na etapie projektowania lub wymiany okien, warto rozważyć, jakiego typu drzwi tarasowe uczynią tę część nie tylko ciekawszą wizualnie. Rynek obfituje w produkty różnorodne pod względem systemu montażu, rozmiarów, jak i zastosowanych rozwiązań podwyższających walory bezpieczeństwa. Jak dobierać, by połączyć bezpieczeństwo z oszczędnościami oraz efektownym wyglądem?

Reklama

Innowacyjne rozwiązania charakteryzują się zwykle wyższymi cenami, niż w przypadku standardowych produktów. Jeśli jednak pod uwagę brać drzwi tarasowe, można być pewnym inwestycji, która przyniesie szereg korzyści, tak dla użytkowników, jak i samego domu.

Nowoczesne rozwiązania, do których należą drzwi tarasowe przesuwne, są coraz chętniej wybierane. Wpływa na to ich atrakcyjny wygląd. Wybór takiego produktu pozwala uzyskać wrażenie przestronności, ponadto zatarcia granicy między wnętrzem i zieloną częścią widzianą zza okien. Ważnym walorem jest możliwość wyboru drzwi tarasowych o minimalnych progach, co owocuje bezproblemowym poruszaniem się nawet małych dzieci, osób starszych i mających problemy z układem ruchu.

Mimo sporych przeszkleń, również tych zastępujących całą ścianę, możliwe jest zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń antywłamaniowych. Drzwi tarasowe przesuwne mogą być wyposażone w zaczepy antywłamaniowe, czujniki otwarcia, szyby hartowane czy też szyby laminowane.

Poza bezpieczeństwem zwraca się uwagę na oszczędności. Drzwi tarasowe montowane w systemie przesuwnym są także w stanie je przynieść. Szyby o odpowiedniej izolacyjności cieplnej, zmniejszają starty cieplne, dlatego rachunki za ogrzewanie zaczynają zaskakiwać, ale wreszcie pozytywnie.

Niełatwy wybór? Żaden problem! Oferta firmy https://domel.pl/ rozwiewa wszelkie wątpliwości. Można skorzystać z porad fachowców, a dopełnieniem innowacyjnych propozycji, jest profesjonalna opieka sprzedażowa. Możliwość indywidualnych realizacji, docenią za to najbardziej wymagający odbiorcy.

Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close