Reklama

Mazowsze

Bandyci z Modlina za kratkami

Reklama

Nowodworscy policjanci zatrzymali 3 nieletnich, którzy podejrzani są o dokonanie rozboju z użyciem prawdopodobnie noża. Do zdarzenia doszło na terenie Modlina Twierdzy w minioną środę (27.02) w południe. Dwóch 15-latków i 14-latek trafią teraz do sądu rodzinnego, który zdecyduje o ich losie.

Reklama

fot. KPP Nowy Dwór Maz.

27 lutego przed godziną 12.00 do dyżurnego komendy zadzwoniła roztrzęsiona kobieta, która powiedziała, że została napadnięta i skradziono jej dokumenty i pieniądze.

Natychmiast na miejsce przybyli policjanci. Ustalili, że dwie 67-letnie kobiety spacerowały na tyłach ul. Obwodowej – Modlin Twierdza. W pewnym momencie zostały zaatakowane przez trzech mężczyzn ubranych na czarno. Jeden z napastników przyłożył kobiecie prawdopodobnie nóż w okolice szyi i zażądał wydania pieniędzy. Przerażona 67-latka oddała „reklamówkę”, w której były m. in. dokumenty, okulary, klucze oraz 60 zł. Po całym zajściu napastnicy uciekli w nieznanym kierunku.

Policjanci przystąpili do wyjaśnienia całej sprawy. Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze wraz z psem tropiącym, przeczesali okoliczny teren, aby zatrzymać podejrzanych. Niestety ślad po napastnikach zaginął.

Mundurowi nie ustawali w wysiłkach. Dzięki zakrojonym na szeroką skalę działaniom, wczoraj (28.02), udało się ustalić i zatrzymać podejrzanych o dokonanie tego perfidnego rozboju. Okazało się, że to dwóch 15-latków i jeden 14-latek. Wszyscy zostali zatrzymani i trafili do izby dziecka. Policjanci odzyskali również skradzione przedmioty, które zostały porzucone w zaroślach.

Podejrzani nieletni o dokonanie rozboju przy użyciu niebezpiecznego narzędzia trafią teraz do sądu rodzinnego, który zdecyduje o ich dalszym losie.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. PROPONUJĘ POBRAĆ OD NICH WSZELKIE MOŻLIWE NARZĄDY, NA PRZESZCZEPY DLA POTRZEBUJĄCYCH, A RESZTĘ RZUCIĆ PSOM DO SCHRONISKA. JUŻ NIC DOBREGO Z NICH NIE WYROŚNIE….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close