Bałagan na kolei. SKM-ki nie wróciły do Wieliszewa

Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej nadal nie dojeżdżają do stacji Wieliszew i kończą swój bieg  na legionowskich Piaskach. Wszystko z powodu opóźniających się prac remontowych, o których pasażerowie dowiedzieli się dziś (7.10), czyli w dniu, kiedy SKM-ki miały znów dojeżdżać do Wieliszewa.

fot. ZTM Warszawa

fot.  ZTM Warszawa

O godzinie 0:29 Zarząd Transportu Miejskiego poinformował na swojej stronie internetowej, że w związku z nieplanowanym przedłużeniem prac remontowych prowadzonych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. od 7.10.2013 do odwołania pociągi linii S3/S9 nie kursują na odcinku Legionowo Piaski – Wieliszew. Pierwsze komunikaty ZTM-u dotyczące remontu torów do Wieliszewa i związanych z tym utrudnień podawały datę 6.10, jako ostatni dzień wstrzymania ruchu.

W związku z przedłużeniem prac utrzymana została autobusowa linia zastępcza ZS9, która obsługuje pasażerów z Michałowa-Reginowa oraz Wieliszewa. Przypomnijmy, że na tej linii obowiązuje wzajemne honorowanie biletów. Bilety skasowane w autobusach ZS9 obowiązują także w SKM-kach i odwrotnie.

/wł, ZTM/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Bałagan na kolei. SKM-ki nie wróciły do Wieliszewa"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *