Reklama

KomunikacjaLegionowskiNajważniejsze

Bałagan na kolei. SKM-ki nie wróciły do Wieliszewa

Reklama

Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej nadal nie dojeżdżają do stacji Wieliszew i kończą swój bieg  na legionowskich Piaskach. Wszystko z powodu opóźniających się prac remontowych, o których pasażerowie dowiedzieli się dziś (7.10), czyli w dniu, kiedy SKM-ki miały znów dojeżdżać do Wieliszewa.

Reklama

fot. ZTM Warszawa

fot.  ZTM Warszawa

O godzinie 0:29 Zarząd Transportu Miejskiego poinformował na swojej stronie internetowej, że w związku z nieplanowanym przedłużeniem prac remontowych prowadzonych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. od 7.10.2013 do odwołania pociągi linii S3/S9 nie kursują na odcinku Legionowo Piaski – Wieliszew. Pierwsze komunikaty ZTM-u dotyczące remontu torów do Wieliszewa i związanych z tym utrudnień podawały datę 6.10, jako ostatni dzień wstrzymania ruchu.

W związku z przedłużeniem prac utrzymana została autobusowa linia zastępcza ZS9, która obsługuje pasażerów z Michałowa-Reginowa oraz Wieliszewa. Przypomnijmy, że na tej linii obowiązuje wzajemne honorowanie biletów. Bilety skasowane w autobusach ZS9 obowiązują także w SKM-kach i odwrotnie.

/wł, ZTM/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close