Reklama

CiekawostkiPo godzinach

Bal charytatywny wieliszewskiego przedszkola

Reklama

W sobotę, 26 stycznia z inicjatywy Dyrektor Przedszkola nr 1 w Wieliszewie Beaty Skoczylas w sali OSP w Woli Kępińskiej odbył się „Bal Charytatywny”.

Reklama

fot. UG Wieliszew

Pani dyrektor uroczyście i ciepło powitała wszystkich gości, przedstawiła cel balu i złożyła serdeczne podziękowania Wójtowi Gminy Wieliszew Pawłowi Kownackiemu za przychylność dla jej inicjatywy, Dyrektorowi Samorządowej Administracji Placówek Oświatowych Jackowi Banaszkowi za wsparcie i pozytywną motywację, Radzie Rodziców za zainteresowanie życiem przedszkola, a przede wszystkim osobom, które zaangażowaniem i pracą przyczyniły się do organizacji imprezy.

Wystrój sal był dziełem zaprzyjaźnionych nauczycielek z różnych placówek. Tego wieczoru dominował kolor amarantu i zieleni. Finezyjne i urokliwe dekoracje wspaniale podkreślały charakter wieczoru. Suto zastawione stoły wyglądały bajecznie. Do tańca porwał gości zespół „Quatro”.

Około godziny 20.45 odbył się występ pary tanecznej „Clou” ze studia T.A.N.I.E.C. z Warszawy, który dostarczył wszystkim zebranym niezapomnianych wrażeń. Państwo Marta i Bartłomiej zaprezentowali cztery tańce towarzyskie: rumbę, sambę, rock and rolla i jive’a.

W trakcie  wspaniałej zabawy na balu odbyła się aukcja prac wykonanych przez dzieci. Każda grupa przedszkolna podarowała własne dzieła. Techniki wykonania były przeróżne, począwszy od gipsowej maski karnawałowej, kwiaty i motyle, po piękny i smakowity domek wykonany z piernika. Cały dochód z imprezy przeznaczony został na działalność przedszkola. Przybyli goście wraz z Radą Rodziców przedszkola bardzo pozytywnie odnosili się do inicjatywy pani dyrektor. Zachwyt uczestników imprezy i ogromne zainteresowanie terminem kolejnego balu świadczyć  może o tym, że wydarzenie to odniosło  sukces.

Dyrektor Beata Skoczylas serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które zaszczyciły bal swoją obecnością i wszystkim tym, którzy swoją dobrocią serca i bezinteresownością wsparli szczytny cel imprezy.

/UG Wieliszew/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close