Reklama

KomunikacjaLegionowskiWiadomości

Autobusy ZTM z Wi-Fi również w Legionowie!

Reklama

W ostatnim czasie osoby korzystające z komunikacji miejskiej ZTM w Legionowie mogły zauważyć, że w niektórych autobusach można skorzystać z Internetu. Informują o tym specjalne naklejki na szybach pojazdów i komunikaty wyświetlane na monitorach w ich wnętrzu.

Reklama

W autobusach należących do Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie i obsługujących Legionowo dostępny jest już przez Wi-Fi darmowy Internet. Usługa ta wstępnie została wdrożona w 70 pojazdach, a do końca roku pojawi się jeszcze w kolejnych 230. W przyszłym roku natomiast z Internetu za pomocą telefonu, czy tabletu będzie można skorzystać już w każdym pojeździe. – Na początek z darmowego internetu będzie można korzystać w autobusach MAN Lion City (numery taborowe zaczynające się na 34) z zajezdni Stalowa, a w przyszłym roku sieć obejmie już całą flotę spółki. – informuje ZTM.

Fot. ZTM
Fot. ZTM

– To nasz kolejny (…) projekt z zakresu nowych technologii. Zakończyliśmy właśnie etap wewnętrznych testów technicznych i będziemy pierwszym stołecznym przewoźnikiem, który na szeroką skalę uruchamia bezprzewodowy dostęp do Internetu. mówi Jan Kuźmiński, prezes zarządu MZA.

Zatem jeśli chcesz skorzystać z darmowego Internetu w miejskim autobusie, wypatruj naklejki na drzwiach pojazdu, do którego wsiadasz.

/nk/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close