Reklama

LegionowskiNajważniejsze

Autobusem bezpośrednio do Metra!

Reklama

Od soboty – 6 października – gmina Nieporęt uzyska bezpośrednie połączenie z warszawskim metrem. Autobusy 705 oraz 735 będą dojeżdżać aż do pętli Metro Marymont. Linie 705 i 735 to podstawa komunikacji, łączącej gminę Nieporęt z Warszawą.

Reklama
foto: UG Nieporęt

Codziennie korzystają z nich mieszkańcy dojeżdżający do pracy, szkoły, na studia, załatwiający dziesiątki spraw w mieście. Dotychczasowa pętla kończąca trasę znajduje się na Żeraniu. Można też wysiąść wcześniej, na przystanku Konwaliowa i kontynuować podróż np. do centrum kolejnym autobusem.

Od soboty, 6 października, dojazd do Warszawy ulegnie znacznej poprawie. W odpowiedzi na wnioski mieszkańców gminy, wójt Maciej Mazur wynegocjował z Zarządem Transportu Miejskiego przedłużenie trasy linii 705 i 735 do pętli Metro Marymont. Umożliwia to bezpośrednią przesiadkę do metra, a to oznacza skrócenie czasu, potrzebnego na dojazd do celu. Nowa trasa przebiegać będzie następująco:

705:
BIAŁOBRZEGI/RYNIA – … – Modlińska – most Grota-Roweckiego – al. Armii Krajowej – Włościańska – METRO MARYMONT (powrót: Włościańska – Żelazowska – al. Armii Krajowej)

735:
ZEGRZE PŁD – … – Modlińska – most Grota-Roweckiego – al. Armii Krajowej – Włościańska – METRO MARYMONT (powrót: Włościańska – Żelazowska – al. Armii Krajowej)

Nowy rozkład jazdy opublikowany zostanie wkrótce.

/UG Nieporęt/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button