Reklama
SportWiadomości

Arena Legionowo ma już nowego sponsora tytularnego

Reklama

IŁ Capital Arena Legionowo – tak brzmi od 1 września pełna nazwa legionowskiej hali sportowej. Jak informuje na swojej stronie Urząd Miasta, zmiana nazwy jest związana z wygaśnięciem umowy sponsorskiej z firmą kurierską DPD.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie UM Legionowo, 1 września 2021 roku pomiędzy Gminą Miejską Legionowo a Legionovia S.A. zawarte zostało porozumienie w ramach którego hala widowisko-sportowa Arena Legionowo będzie nosić nazwę „IŁ Capital Arena Legionowo”. Umowa zawarta została do 30 czerwca 2024 roku. Nowa nazwa i logo uwzględniające markę sponsora tytularnego stosowane będą we wszystkich oficjalnych dokumentach oraz w materiałach promocyjnych.

Jak zaznaczają w komunikacie urzędnicy, sponsor zyska też m.in. prawo do oznakowania zewnętrznego, a także wewnętrznego obiektu oraz wykorzystywania wizerunku obiektu do realizacji własnych celów marketingowych.

Pieniądze wynikające z zawarcia porozumienia pozwolą na pokrycie wydatków w zakresie prac modernizacyjnych w hali Arena Legionowo w kwocie 410 000 zł brutto – informuje ratusz.

IŁ Capital Arena Legionowo. Fot. Legio24

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button