Alarm bombowy w legionowskim sądzie

Sąd Rejonowy i Prokuratura Rejonowa w Legionowie zostały ewakuowane. Wszystko z powodu zgłoszenia, że na terenie budynku zajmowanego przez instytucje znajduje się bomba.

 fot.  Wiesław Z / fotopolska.eu

Dziś (7.03) ok. godz. 9.00  policja została poinformowana, że w budynku legionowskiego sądu i prokuratury znajduje się bomba. Natychmiast zarządzono ewakuację oraz przeszukanie budynku przez wyspecjalizowane jednostki. Na miejscu zjawiła się też straż pożarna i pogotowie. Teren został zabezpieczony. Obecnie nikomu nie grozi niebezpieczeństwo.

Praca sądu oraz prokuratury została sparaliżowana.

Aktualizacja godzina 11:45:

Poszukiwanie ładunku wybuchowego w siedzibie legionowskiego sądu i prokuratury zostało zakończone. Wyspecjalizowane jednostki nie znalazły bomb, które rzekomo miały się tam znajdować. Sąd i prokuratura wznowiły prace.

Nieoficjalnie mówi się, że zdarzenie jest powiązane ze sprawą jednego z mieszkańców Serocka, który popadł w długi i dziś (07.03) sąd miał zdecydować o przyszłości jego majątku. Mężczyzna wielokrotnie informował wierzycieli, że nie dopuści do ewentualnej licytacji swojego majątku. Policja bada sprawę, ale na tę chwilę brak jest jakichkolwiek oficjalnych informacji.

/wł/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Alarm bombowy w legionowskim sądzie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *