Aktywne wakacje w Sali Zabaw Fikołki w Galerii Północnej

Spacery, warsztaty kulinarne, wizyta w zoo, trening na ściance wspinaczkowej. To tylko część atrakcji półkolonii organizowanych przez Sale Zabaw Fikołki. Dodatkowo w wakacje pojawiła się specjalna oferta na lato.

W Galerii Północnej na Białołęce, od początku otwarcia centrum handlowego, działa Sala Zabaw Fikołki. Fikołki są wyposażone w 3-poziomową konstrukcję do zabawy, kilka rodzajów zjeżdżalni, tyrolkę, sieć Spidermena, ściankę wspinaczkową oraz kącik malucha. Rodzice mogą odpocząć w kawiarni, a fani gotowania i majsterkowania wziąć udział w warsztatach kulinarnych i małego naukowca w profesjonalnie wyposażonych salach tematycznych.

Tygodniowe turnusy odbywają się od poniedziałku do piątku. Można jednak wykupić także pojedynczy dzień półkolonii. Fikołki zapewniają wyżywienie, całodniową opiekę, wejściówki do zwiedzanych miejsc, materiały do warsztatów plastycznych i codziennie różne atrakcje w plenerze i sali zabaw – w zależności od pogody.

Przykładowy grafik dnia:

Rano zbiórka i wspólne śniadanie, które dzieci przygotują samodzielnie na warsztatach kulinarnych. Energia ze zdrowego i pożywnego posiłku przyda się przy zajęciach ruchowych i konkursach na specjalnej konstrukcji.

Po krótkim odpoczynku trening na ściance wspinaczkowej. To z pewnością pobudzi apetyt maluchów, dlatego następnie przyjdzie czas na pożywny i smaczny obiad – wiemy jak przemycić witaminy w postaci owoców i warzyw.

Dalszą część popołudnia dzieci spędzą w parku i muzeum. Przez ten cały czas będą pod opieką animatorów ze specjalnymi uprawnieniami opiekuna grup kolonijnych. Uzupełnieniem dnia będą warsztaty plastyczne i zajęcia integracyjne, dzięki którym dzieci zdobędą wielu przyjaciół.

Wszystkie aktywności uczą naszych gości samodzielności, zapewniają dużą dawkę atrakcji i są świetną alternatywą dla dalekich wyjazdów.

Wiek uczestników: 5-11 lat | Cena: 120 zł / dzień lub 500 zł / tydzień poniedziałek-piątek

Szczegółowe informacje: www.fikolki.pl | tel. 500 200 200

Sale Zabaw Fikołki działają w 4 lokalizacjach w Warszawie:

  • Galeria Północna | CH Arkadia | CH Ferio Wawer | ALTO Wilanów

Dodatkowo Fikołki wprowadziły specjalną ofertę cenową na wakacje, która obejmuje tygodniowe karnety na nielimitowaną zabawę:

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Aktywne wakacje w Sali Zabaw Fikołki w Galerii Północnej"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *