Reklama

KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

30 lat samorządu w Legionowie. Ratusz ogłasza konkurs fotograficzny

Reklama

Masz w domu stare zdjęcia Legionowa? Jeśli tak, to możesz wygrać rower. Urząd Miasta Legionowo ogłosił właśnie konkurs fotograficzny, związany z obchodzoną niedawno 30. rocznicą powstania polskiego samorządu. – Pokaż rozwój naszego miasta na przestrzeni ostatnich 30 lat – czytamy w zaproszeniu do konkursu. Zgłoszenia są przyjmowane do końca czerwca.

Reklama

Osoby zgłaszające się do konkursu powinny złożyć grafikę przedstawiającą zestawione 2 fotografie pokazujące tę samą przestrzeń miejską na przełomie 30 lat (np. przed remontem i po), w formacie .jpg, opisane imieniem i nazwiskiem uczestnika. Każdy uczestnik może dokonać jednego zgłoszenia. W konkursie mogą brać udział osoby niepełnoletnie, do prac zobowiązane są dołączyć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna.

Technika wykonania zdjęć jest dowolna, przy czym nie zezwala się na stosowanie fotomontaży polegających na łączeniu elementów pochodzących z różnych plików lub dokonywania zmian oryginalnej kompozycji zdjęcia. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłączenia z udziału w Konkursie prac o niskiej jakości technicznej.

Kartę zgłoszenia wraz z załącznikami, opatrzone własnoręcznym podpisem i fotografiami w formie cyfrowej, należy wysłać drogą elektroniczną na adres: [email protected] z dopiskiem „Konkurs fotograficzny”. Wszystkie niezbędne do udziału w konkursie załączniki można znaleźć na stronie internetowej ratusza.

Termin nadsyłania prac mija 30 czerwca. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w połowie lipca. Urząd Miasta Legionowo planuje także zorganizowanie wernisażu i wystawy nadesłanych fotografii w Atrium ratusza.

Nagrodą główną w konkursie jest rower górski marki Romet.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close