3 miesięczny areszt dla nożownika z Modlina

12 lat więzienia grozi 38-letniemu Marcinowi W., sprawcy zabójstwa w Modlinie Twierdzy, który w nocy z soboty na niedzielę (21/22.12) śmiertelnie ugodził nożem 31-letniego mężczyznę. Sąd już teraz zastosował wobec niego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy.

fot. KPP Nowy Dwór Maz.fot. KPP Nowy Dwór Maz.

W nocy z 21 na 22 grudnia policjanci z nowodworskiej komendy pojechali na interwencję w pobliże jednego ze sklepów w Modlinie Twierdzy, gdzie zostały odnalezione zwłoki mężczyzny. Denat miał widoczną ranę w okolicy brzucha, prawdopodobnie spowodowaną ostrym narzędziem.

Funkcjonariusze przystąpili do wyjaśnienia całej sprawy. Dzięki szeroko zakrojonym czynnościom mundurowi już po kilku godzinach ustalili i zatrzymali podejrzanego mężczyznę, który miał związek ze zdarzeniem. W trakcie dalszych czynności śledczy ustalili, że między zatrzymanym 38-letnim Marcinem W., a denatem doszło do szarpaniny. W trakcie przepychanki 38-latek prawdopodobnie wyjął nóż i zadał cios w okolicę brzucha 31-latka. Niestety mężczyzna w wyniku obrażeń zmarł.

38-letni Marcin W., usłyszał zarzut spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Sąd na wniosek prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy.

O kolejnym już zabójstwie w Modlinie pisaliśmy tuż po zdarzeniu TUTAJ.

/wł, info: KPP Nowy Dwór Maz./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "3 miesięczny areszt dla nożownika z Modlina"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *