Koszykówka: Legion lepszy od UKS 2 Wołomin

11:33, 21.10.2014

W drugim meczu w rozgrywkach 3 ligi Mężczyzn Warszawskiego Okręgowego Związku Koszykówki Województwa Mazowieckiego podopieczni Roberta Sitka rozbili kolejną drużynę. Tym razem pokonali w meczu wyjazdowym UKS 2 Wołomin 24 punktami.

UKS 2 Wołomin - Legion Legionowo 65:89 (21:23, 17:19, 11:22, 16:25)

Tylko w pierwszych dwóch kwartach gospodarze dzielnie dotrzymywali kroku Legionowi. Po połowie spotkania UKS 2 Wołomin tracił tylko cztery oczka do przyjezdnych i na pewno po cichu liczył, że straty uda się zniwelować.

Jednak dwie ostatnie kwarty to popis gry zawodników trenera Sitka. W trzeciej osłonie pojedynku zdobyli 11 punktów więcej od rywali, a w czwartej 9. W barwach legionowskiej drużyny zadebiutował Przemysław Lewandowski. Był to bardzo udany start koszykarza, który rzucił 24 punkty i do dorobku punktowego dołożył 10 zbiórek.