230 listów zamiast do skrzynek trafiło do wody

Policjanci z komisariatu w Karczewie zabezpieczyli 230 przesyłek pocztowych, w tym wiele PIT- ów, które wydostały się na powierzchnię wody podczas ćwiczeń przeprowadzanych na jednym z akwenów wodnych. Ustalono już osobę, która była odpowiedzialna za ich dostarczenie.

Kilka dni temu, na jednym z akwenów wodnych odbywały się wspólne ćwiczenia Straży Pożarnej i Wodnego Ochotniczego pogotowia Ratunkowego. W czasie ich trwania  na powierzchnię wody wydostały się dziesiątki listów i przesyłek pocztowych.

Wezwani na miejsce policjanci z komisariatu w Karczewie  zabezpieczyli łącznie 230 listów. Przesyłki przez kilka dni poddano suszeniu w jednym z policyjnych pomieszczeń komisariatu. Większość z nich stanowiły rozliczenia podatkowe PIT mieszkańców powiatu otwockiego.

Funkcjonariusze ustalili już placówkę pocztową, z której pobrane zostały listy oraz osobę odpowiedzialną za ich dostarczenie. Obecnie mundurowi muszą dotrzeć do wszystkich adresatów, gdyż są oni osobami poszkodowanymi w tej sprawie.

Sprawca wyrzucenia listów nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej.

/KPP Otwock/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "230 listów zamiast do skrzynek trafiło do wody"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *