Reklama

KulturaPo godzinach

21. urodziny Justina Biebera w Multikinie

Reklama

2 marca 21. urodziny obchodzi Justin Bieber. Z tej okazji Multikino Targówek zaprasza wszystkich fanów artysty na specjalny pokaz filmu poświęconego najbardziej rozchwytywanej gwieździe muzyki pop.

Reklama

Już 2 marca z okazji 21. urodzin młodego artysty, które przypadają na 1 marca sieć kin Multikino zaprasza na pokaz filmu „Justin Bieber. Believe”.

„Justin Bieber. Believe” jest jedyną szansą, żeby obejrzeć nie tylko wyjątkowe występy Biebera, ale poznać emocje, które towarzyszą mu, gdy schodzi ze sceny. Justin szczery jak nigdy w tym filmie pokazuje, jaki jest naprawdę. Fani zobaczą go jako zwykłego chłopaka, który nieśmiało marzy o tym, aby zrobić karierę. Później pojawia się na Madison Square Garden i za chwilę zostaje najbardziej rozchwytywaną gwiazdą muzyki pop. Reżyser filmu zachwycony jest nie tylko talentem, ale także osobowością Biebera: „Zafascynował mnie niezwykle. Zobaczyłem w nim młodego, odpowiedzialnego człowieka, wspaniałego artystę. Ten film pokaże nie tylko efektowne muzyczne spektakle, które tworzy, ale przede wszystkim jego prawdziwą twarz”.

Pokaz odbędzie się 2 marca 2015 o godzinie 18.00 w wybranych kinach sieci Multikino. Ceny biletów od 20 do 25 zł.

/red, Multikino/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close