16 litrów krwi dla Kacperka

foto: Starostwo Powiatowe w Legionowie

Okazuje się, że powiatowe Starostwo w Legionowie wypełniają ludzie o wielkich sercach. W zbiórce krwi na rzecz Kacpra udział wzięło 35 osób. A chętnych było jeszcze więcej… Kiedy tylko ambulans do pobierania krwi ustawił się pod budynkiem Starostwa Powiatowego w Legionowie, prawie natychmiast ustawiła się do niego duża kolejka.

foto: Starostwo Powiatowe w Legionowie

Stanęli w niej nie tylko pracownicy i klienci, ale również osoby, które specjalnie przyjechały, aby pomóc małemu Kacprowi. Obsługa autobusu postarała się o to, aby każdy, kto wyraził chęć oddania krwi, miał taką możliwość. I choć chętnych była cała masa, stan zdrowia pozwolił na udział w akcji 35 osobom.

Udało się zebrać blisko 16 litrów krwi. Jak na tak krótką (bo trwającą zaledwie 3 godziny) akcję to dobry wynik. Poza tym wszyscy, którzy byli dziś przy ambulansie zapowiedzieli, że następnym razem też będą starali się pomóc.

Najbliższa okazja do oddania krwi będzie 24 listopada, pod Urzędem Miasta w Legionowie. Jeśli ktoś będzie chciał przekazać krew bezpośrednio dla Kacpra, wystarczy, że przed pobraniem powie, że oddaje ją właśnie dla niego.  Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy dziś włączyli się w akcję krwiodawstwa.

/Starostwo Powiatowe w Legionowie/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "16 litrów krwi dla Kacperka"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *