Reklama
Mazowsze

15 kolizji i 1 wypadek w tydzień na nowodworskich drogach

W okresie od 07 do 14 stycznia nowodworscy policjanci byli wzywani do 16 zdarzeń drogowych. Funkcjonariusze odnotowali 1 wypadek, 15 kolizji i ujawnili 4 nietrzeźwych kierujących. Rekordzistą okazał się 44-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego, który kierował osobowym Audi mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Do tragicznego w skutkach wypadku doszło na trasie nr7 w Cząstkowie Mazowieckim. Na miejscu zginął pieszy.

Reklama
fot. KPP Nowy Dwór Maz.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło 7 stycznia tego roku. Około godziny 20.20 policjanci zostali wezwani do zdarzenia drogowego, które miało miejsce na trasie nr 7 w Cząstkowie Mazowieckim. Na miejscu ustalili, że doszło do potrącenia pieszego przez osobowego opla, którym kierował 30-letni mieszkaniec pow. płońskiego. Prawdopodobnie na skutek doznanych obrażeń pieszy poniósł śmierć na miejscu. Kierowca samochodu był trzeźwy.

9 stycznia br.  przed godziną 3.00 w Pomiechówku, policjanci z miejscowego Posterunku zatrzymali do kontroli kierującego osobowym Audi. Podczas kontroli mundurowi wyczuli od mężczyzny silną woń alkoholu. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że 44-latek ma w organizmie ponad 3 promile. Dodatkowo kierowca prawdopodobnie uczestniczył parę godzin wcześniej w kolizji, z której się oddalił. Aktualnie prowadzone jest dochodzenie, które ma wyjaśnić okoliczności zdarzenia.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button