Reklama

Artykuł Sponsorowany

15 kilometrów do udanych wakacji

Reklama

Rodzice w pracy, babcia daleko, a pociecha za mała, by sama spędzać w domu wakacje. Może zatem półkolonie… za miastem? Niewiele ponad 15 km za Legionowem można poczuć się naprawdę wakacyjnie – wśród lasów, nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego, z dala od miejskiego zgiełku, za to w towarzystwie rówieśników i pod czujnym okiem doświadczonych instruktorów.

Reklama

Zaletą półkolonii, zwłaszcza dla młodszych dzieci, jest możliwość spędzenia dnia w sposób zorganizowany i powrotu do domu wtedy, gdy rodzice wracają z pracy. W najbliższe wakacje taką możliwość oferuje Akademia Małego Smakosza. W lipcu organizuje półkolonie „Lato za miastem” w urokliwym ośrodku Allianz w Ryni, położonym nad brzegiem Jeziora Zegrzyńskiego, w bardzo spokojnym i zacisznym miejscu.

Ośrodek Allianz w Ryni, fot. www.allianz-rynia.plOśrodek jest ogrodzony, posiada ochronę i składa się z nowoczesnego, zadbanego budynku oraz dużego, ładnie utrzymanego terenu. Do dyspozycji małych kolonistów będzie zielony teren ośrodka, „dmuchańce”, sala konferencyjna (miejsce odpoczynku oraz animacji i zabaw), hala sportowa, sprzęt sportowy i rekreacyjny (piłki, skakanki, rakietki, etc.) oraz sala zabaw. W sąsiednim ośrodku można będzie plażować na strzeżonym kąpielisku.

Podczas pobytu dzieci otrzymają 3 posiłki dziennie: drugie śniadanie (kanapka, owoc), obiad (zupa, drugie danie, deser, kompot) i podwieczorek. Przez cały czas będą miały do dyspozycji niegazowaną wodę do picia.

Oprócz opieki wykwalifikowanych instruktorów organizator zapewnia szereg atrakcji.

Tygodniowy program obejmuje:
– Animacje artystyczne: zajęcia plastyczne, malowanie w plenerze, nauka piosenek wakacyjnych – przy akompaniamencie gitary
– Zajęcia sportowe i gry terenowe
– Pieszą wycieczkę po okolicy
– Plażowanie na strzeżonym kąpielisku – zabawy z instruktorem
– Zabawę w podchody
– Ognisko z pieczeniem kiełbasek
– Wyjazd do aquaparku „Fala” w Nieporęcie
– Warsztaty kulinarne
– Zabawy na świeżym powietrzu.

Na półkolonie można zapisać dzieci w wieku 6 – 10 lat. Każdy turnus trwa od poniedziałku do piątku. Uczestnicy mają zapewniony transport busem z Legionowa i z powrotem. Wyjazdy odbywać się będą o godz. 8.00 z Rynku Miejskiego przy ul. Piłsudskiego w Legionowie, a powrót o godz. 17.30 w to samo miejsce.

Dostępne są 4 tygodniowe turnusy:
I turnus: 1 – 5 lipca
II turnus: 8 – 12 lipca
III turnus: 15 – 19 lipca
IV turnus: 22 – 26 lipca.

Zapisy i informacje:
tel. 882 155 122
e-mail: [email protected]
www.akademiamalegosmakosza.pl

/Artykuł Sponsorowany/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close