Reklama
LegionowskiWiadomości

100 lat! Legionowo – gra miejska już w najbliższą sobotę

W najbliższą sobotę (11.05) Powiatowa Instytucja Kultury zaprasza mieszkańców Legionowa do udziału w wyjątkowej, plenerowej grze miejskiej, zorganizowanej z okazji setnych urodzin stolicy powiatu legionowskiego. Termin zgłoszeń upływa 7 maja.

Reklama

– Po sukcesie escape roomu „Wspomnienia weterana Legionów Polskich” przygotowaliśmy kolejną zabawę z historią. Tym razem będzie to gra w przestrzeni miejskiej, która nawiąże do przeszłości Legionowa, miasta obchodzącego w tym roku stulecie swojej nazwy – czytamy w zaproszeniu Powiatowej Instytucji Kultury.

Pierwszym zadaniem w grze “Sto lat! Legionowo” będzie historyczne śledztwo fotograficzne, czyli odnalezienie miejsca ze starej fotografii i udokumentowanie tego. W drugiej części należy rozwiązać quiz historyczny związany ze znanymi legionowiankami i legionowiakami.

– By wziąć udział w tej zabawie, nie trzeba posiadać rozległej historycznej wiedzy – wszystkie podpowiedzi da się znaleźć w trakcie gry – zapowiadają organizatorzy.

Jak wziąć udział w zabawie?

Aby wziąć udział w grze, należy do dnia 7 maja wysłać mailowo swoje zgłoszenie. Powinno ono zawierać imię i nazwisko, preferowaną godzinę rozpoczęcia gry w przedziale czasowym od godz. 10:00 do godz. 11.30 włącznie, z częstotliwością co 30 minut (10.00, 10.30, 11.00, 11.30), oraz informację, czy startuje się w grze indywidualnie, czy w grupie (jeśli w grupie, to należy podać liczbę osób). Tak przygotowane zgłoszenie wysyłamy na adres: [email protected]

Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

/red., PIK/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button