Zwycięstwo na koniec sezonu - Legionovia Legionowo - Motor Lublin 2:1 (1:1)

14:46, 10.06.2014

W ostatnim meczu w sezonie 2013/2014 legionowianie nie dali szans Motorowi Lublin i wygrali mecz 2:1.

Wynik spotkania otworzył Patryk Koziara w 28 minucie meczu kiedy to goście wyszli na prowadzenie. Ich radość trwała jednak zaledwie 8 minut. W 36 minucie wyrównał Sebastian Janusiński strzałem z dystansu. W drugiej połowie wynik długo nie ulegał zmianie. W końcówce Kamil Tlaga, po podaniu Antonio Calderóna Vallejo, wyprowadził miejscowych na prowadzenie, dając Legionovii na koniec sezonu 3 punkty. Piłkarze z Legionowa ostatecznie zajęli 4 miejsce w II lidze grupy wschodniej. Legionovia Legionowo: Marcinkowski - Goliński, Lendzion, Dankowski, Pielak (46. Kołodziejski) - Janusiński (46. Ryndak), Tomczyk, Romanchuk, Tlaga, Calderon - Maciejewski (67. Wolski). Motor Lublin: Frąckowiak (46. Zagórski) - Jaroń, Lewiński, Ptaszyński, Falisiewicz (51. Zontek) - Kądzior, Król, Gąsiorowski (46. Zieliński) - Tataj, Mihałewśkyj, Koziara. /Michał Machnacki/