Zespół Respect w półfinale Disco Star w Polo TV

Zespół Respect, foto ze zbiorów Zespołu Respect

Po trudnych eliminacjach, pochodzący z Gminy Świercze zespół Respect dostał się do półfinału programu Disco Star, emitowanego na antenie ogólnopolskiej telewizji Polo TV. W ostatnim odcinku chłopaki z Respect-u wykonali znany i lubiany przebój zespołu Classic pt. ” Wszystko się zmienia „. 

Zespół Respect, foto ze zbiorów Zespołu Respect

Po tym występie otrzymali bardzo dobre oceny od jury,  które składa się z Grzegorza Halamy, Shazzy ( Magdalena Pańkowska ) oraz Pawła Jasionowskiego ( Masters ).

Na koniec odcinka emocje sięgnęły zenitu. Respect wraz z grupą Magnetic oraz Michałem Lewickim wykonali piosenkę duetu Boys i Classic pt. ” Parura „. To już wystarczyło by nasi ulubieńcy mieli półfinał w kieszeni.

Półfinał odbędzie się 8 grudnia o godzinie 18:00 na antenie Polo TV w ” Disco Star ” !

Przypominamy czytelnikom, że Polo TV jest nadawane naziemnie, w całej Polsce dzięki telewizji cyfrowej oraz drogą satelitarną. Kanał jest niekodowany i bezpłatny. Aby go odbierać należy zakupić płaski telewizor – przystosowany do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej lub dokupić specjalny, cyfrowy tuner do telewizora starego typu. Koszt takiego urządzenia nie przekracza zwykle 150 – 200 złotych.

/wł, Michał Czapski/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Zespół Respect w półfinale Disco Star w Polo TV"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *