Z piosenką przez życie

foto: UM Nowy Dwór Maz.

Niezwykle urocze popołudnie i wieczór spędzili członkowie nowodworskiego Klubu Seniora w piątek 23 listopada 2012 r. Światowy Dzień Seniora rozpoczęli od spotkania towarzyskiego w kawiarni „Nowa”, gdzie przy smacznych własnych wypiekach oraz dobrej herbatce wspominali stare dobre czasy.

foto: UM Nowy Dwór Maz.

Około godziny 17:00 zabrali wspomnienia ze sobą i przenieśli się do sali widowiskowej, gdzie wraz z innymi gośćmi, którzy zechcieli przyjąć zaproszenie na sentymentalny koncert starych, ale wciąż popularnych piosenek przenieśli się w świat beztroskiej młodości i wypełnionej obowiązkami dojrzałości.

Na estradzie  Wojtek Gęsicki, jak zawsze, najpierw wprowadził ciepłą rodzinną atmosferę na widowni, a potem przeprowadził słuchaczy przez krainę muzycznych wspomnień. Wykorzystał do tego najbardziej popularne piosenki turystyczne, biesiadne, ale także literackie, w tym z najnowszego, własnego repertuaru. Wspólne śpiewanie weszło już chyba w krew nowodworskiej publiczności. Praktycznie od początku do końca koncertu słuchacze bardzo aktywnie uczestniczyli w zabawie. Bo kto z nas nie śpiewał Zielonego Mosteczka,Baby ach te baby, czy Pije Kuba do Jakuba. Rzec by można iż goście stanowili doskonały chórek, a w zasadzie chór dla prowadzącego koncert wokalisty.

Zapewne zbiorowy śpiew rodaków słychać było daleko poza murami ośrodka kultury.

/UM Nowy Dwór Maz./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Z piosenką przez życie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *