XV Grand Prix Gminy Jabłonna w szachach

10:59, 23.04.2013

W sobotę 20 kwietnia w GCKiS w Jabłonnie rozegrany został czwarty i ostatni turniej szachowy XV Grand Prix Gminy Jabłonna. W turnieju A i B łącznie startowało 38 zawodników /23A i 15B/.

W grupie A OPEN zwyciężył junior Janek Kokoszczyński, uczeń SSP nr 35 z Legionowa, który uzyskał 7 z 8 pkt. Drugie miejsce zajął Igor Litner z Legionowa, który uzyskał 6,5 pkt. Trzecie miejsce przypadło Maćkowi Kowalcowi z Warszawy, który zdobył 5,5 pkt.

W grupie B - szkoła podstawowa zwyciężył Michał Szewczak z klubu LKS Wrzos Międzyborów, który wygrał wszystkie siedem partii. Drugie miejsce zajął Piotr Kubalski, uczeń pierwszej klasy SSP nr 35 im. Noblistów Polskich z Legionowa, który uzyskał 5 pkt. a trzecie miejsce zajął Piotr Sternik z Warszawy.

Po czterech rozegranych turniejach szachowych zwycięzcami XV Grand Prix Gminy Jabłonna w poszczególnych kategoriach zostali: