Wierzbica: “Działkowicz” prowadził samochód mając 3,4 promila alkoholu w organizmie

Fot. arch. policja.pl

W niedzielę (18.12) policjanci wydziału ruchu drogowego zatrzymali 54-letniego Krzysztofa M. Mężczyzna, który prowadził samochód będąc kompletnie pijany wpadł podczas rutynowej kontroli. 54-latek usłyszał już zarzuty i oczekuje na rozprawę sądową. Ma także zabezpieczone prawo jazdy.

– Wszystko wydarzyło się w Wierzbicy, w niedzielę przed godz. 16.00. Wówczas to legionowska drogówka zatrzymała do kontroli citroena. Sposób poruszania się auta był dość dziwny, więc przypuszczenie było jedno – kierowca może być pijany – relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

Kiedy policjanci zbadali stan trzeźwości 54-letniego Krzysztofa M. i alkomat wykazał mu 3,4 promila alkoholu w organizmie nie kryli zdziwienia. Mężczyzna powiedział mundurowym, że wraca ze swojej działki w gminie Serock do domu w Warszawie.

Mężczyzna został zatrzymany, zabezpieczono także jego prawo jazdy. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut kierowania pojazdem mechanicznym po pijanemu. Grozi mu dwa lata więzienia. – W przeszłości Krzysztof M. był już karany za jazdę pod wpływem alkoholu – informuje podkom. Kuligowska.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Wierzbica: “Działkowicz” prowadził samochód mając 3,4 promila alkoholu w organizmie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *