Wieliszew: „Moje córki krowy” po raz kolejny w „Kinie Otwartym”

Fot. pixabay.com, CC0 Public Domain

W najbliższy czwartek (3.11) w Sali Koncertowej im. Krzysztofa Klenczona w Wieliszewie po raz kolejny będzie można zobaczyć znakomity polski film zatytułowany  „Moje córki krowy” ze wspaniałą kreacją aktorską Agaty Kuleszy. Czwartkowa projekcja w ramach „Kina Otwartego” to swego rodzaju rekompensata dla widzów. Ostatni pokaz tego filmu został bowiem niespodziewanie przerwany przez awarię prądu.

Film jest historią dwóch sióstr: 42-letniej Marty, despotycznej gwiazdy serialowej, która ma dorosłą córkę i młodszej od niej o rok Kasi, będącej wrażliwą nauczycielką, która niezbyt szczęśliwie wyszła za mąż i urodziła syna Filipa. Skłócone od lat siostry w obliczu śmierci matki i choroby ojca muszą pogodzić się i współdziałać, co prowadzi do wielu tragikomicznych zdarzeń. Tytułowe role zagrały Agata Kulesza i Gabriela Muskała. Film kręcono od 12 sierpnia do 12 września 2014 roku w Warszawie i Modlinie.

Kolejny pokaz filmu „Moje córki krowy”, w ramach organizowanego przez PIK cyklu „Kino Otwarte” odbędzie się w Sali Widowiskowej im. Klenczona w Wieliszewie w najbliższy czwartek (3.11) o godz. 19:00. Uwaga, na seans obowiązują wejściówki. Można je odebrać w Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie, przy ul. Sowińskiego 15 lub w Urzędzie Gminy Wieliszew przy ul. Modlińskiej 1, w pokoju numer 6. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 zaproszenia.

moje_corki_f

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Wieliszew: „Moje córki krowy” po raz kolejny w „Kinie Otwartym”"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *