Utrudnienia na Jagiellońskiej w Warszawie. Zorganizowali objazdy

Nie ma już estakady nad Trasą Toruńską w Warszawie. Pozostał po niej jedynie gruz. Dla kierowców i pasażerów komunikacji ZTM jadących do i z Legionowa oznacza to poważne utrudnienia.

Zalecane objazdy. Fot. UM Warszawa

Od środy (18 czerwca) od godziny 22:00 obowiązują zmienione trasy tramwajów i autobusów. Objazdy obowiązują również kierowców. Ulica Jagiellońska w rejonie węzła z Trasą Toruńską została zamknięta na czas długiego weekendu. Nie oznacza to jednak, że po 22 czerwca wszystko wróci do normy.

Utrudnienia w długi weekend

Ulica Jagiellońska w okolicy wyłączonego z ruchu zjazdu na węźle Modlińska jest zamknięta. Skorzystać można jedynie z wjazdu z ul. Jagiellońskiej na Trasę Toruńską w stronę Marek. Objazdy Jagiellońskiej prowadzą przez Wisłostradę do mostu Marii Skłodowskiej – Curie oraz ulicami Starzyńskiego – św. J. Odrowąża – P. Wysockiego – Marywilska – Płochocińska – Modlińska.

Od poniedziałku nie lepiej

W niedzielę (22 czerwca) o godzinie 22:00 drogowcy zamkną wjazd w relacji północ-zachód na węźle Wisłostrada. Kierowcy nie pojadą tędy aż do Wszystkich Świętych, bo planowo prace prowadzone mają być w tym miejscu do 30 października.

Trasa Armii Krajowej będzie ekspresowa

Wszystkie utrudnienia, jakie czekają na kierowców wynikają z przebudowy Trasy Armii Krajowej, które ma spełniać parametry drogi ekspresowej S8. Inwestor, czyli Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad chce zakończyć prace w 2015 roku.

/db/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Utrudnienia na Jagiellońskiej w Warszawie. Zorganizowali objazdy"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *