W sobotę 36. Dni Legionowa

Tegoroczne Dni Legionowa zbliżają się wielkimi krokami. Już w sobotę, 20 czerwca na gości, którzy zjawią się w okolicy Areny Legionowo czekać będzie wiele atrakcji. Tradycyjnie przewidziano także występy gwiazd muzyki. W tym roku na scenie zobaczymy zespół De Mono, Margaret oraz Dawida Kwiatkowskiego.

Według zapowiedzi Kwiatkowski ma pojawić się na scenie o godz. 17:00. O 19:00 swój występ ma rozpocząć Margaret, a o 19:30 – De Mono.

Koncerty w Arenie

Występy artystów odbędą się w budynku Areny. – Poza koncertami na scenie odbędzie się wręczenie nagród laureatom konkursu ogłoszonego przez Starostę Legionowskiego „Fota z majówki” oraz oficjalne powitanie przez Prezydenta Legionowa delegacji z miast partnerskich z Ukrainy, Łotwy, Bułgarii i Rosji. – informuje Miejski Ośrodek Kultury.

Pod Areną będą zlokalizowane stoiska gastronomiczne, ogródek piwny, stoiska instytucji, reklamowe, prozdrowotne oraz strefy aktywności.

Będzie zbiórka dla Wojtka

Wolontariat Legionowo podczas tegorocznych Dni Legionowa będzie zbierać pieniądze na leczenie Wojtka Kowalczyka. Każdy może pomóc – wrzucając pieniądze do puszki lub biorąc udział w licytacji. Wśród przedmiotów do wylicytowania są między innymi piłka z autografami Legionovia KZB Legionowo– II Liga Centralna – sezon 2014/2015, krawat oraz portfel z logiem PZPN, Bajczytanki Pani Hanki z dedykacją autorki Hanny Niewiadomskiej, czy obiad dla dwóch osób ugotowany przez jedną z finalistek Master Chef – Sylwię Chrzanowską – Olbryś.

Dni Legionowa

Przeczytaj relację z Dni Legionowa 2014

/red/

2 razy komentowano artykuł "W sobotę 36. Dni Legionowa"

 1. Misiaczek | 23/06/2015, godz. 09:06 |

  Władze Miasta zakpiły sobie z „Dni Legionowa”. Zaproszenie takich nędznych pseudo artystów jak Margaret i Kwiatkowski uważam za lekceważenie mieszkańców. Ci pseudo artyści odwalili tzw. szmirę za duża kasę. Apeluję do Rady Miasta aby w stosunku do organizatorów wyciągnęła surowe konsekwencje.
  Również byłem z tam z wnuczką 7 – letnią i zmuszony byłem odpowiadać za organizatorów na jej kłopotliwe pytania co do organizacji imprezy. Panie Prezydencie wstyd.

 2. To co zaproponowano na Dni Legionowa to kpina z mieszkańców tego miasta. O godzinie 14 byliśmy z dzieckiem pod Areną
  Dziecko kiedy zobaczyło przygotowaną „ofertę” wybuchnęło płaczem.
  Ale co się dziwić kiedy jedynymi atrakcjami były komercyjne namioty z watą cukrową po 5-6 zł kebabem piwem, badziewnymi zabawkami i wędliną litewską
  To miejsce o tej porze powinno tętnić życiem, to miejsce na konkursy, pokazy, malowanie buziek, zabawę i taniec
  Co zaproponowano dla rodziców z dziećmi, co zaproponowano dla osób starszych, co zaproponowano wreszcie dla tych którym nie podoba się Margaret i Kwiatkowski
  NIC, kompletne wielkie ZERO. Tych mieszkańców zupełnie pominięto skupiając się na jednej grupie wiekowej

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *