Ukradł w sklepie a sprzedać chciał na stadionie

67 sztuk firmowych czekoladek na łączną kwotę 870 złotych ukradł z jednego z supermarketów w Jabłonnie 30-letni mężczyzna. Jarosław H. został zatrzymany przez policjantów w chwili, kiedy chciał wyjść ze sklepu pomijając stanowiska kasowe. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.

Wczoraj około godziny 20:30 pracownicy ochrony jednego z supermarketów w Jabłonnie zauważyli na monitorach kamer przemysłowych mężczyznę, który pakował z półek do plecaka firmowe bombonierki. Obsługa powiadomiła oficera dyżurnego komisariatu o tym, co zobaczyła.
Na miejsce skierowany został natychmiast najbliższy patrol, który zatrzymał 30-latka w chwili, kiedy ten próbował wyjść ze sklepu nie płacąc z zrabowany towar. 67 Sztuk firmowych bombonierek wartych prawie 900 złotych miało trafić na stadion X-lecia gdzie Jarosław H. planował je sprzedać ze sporym zyskiem. Mężczyzna jest już stróżom prawa, był notowany w przeszłości za podobne przestępstwa. Teraz zamiast  zaplanowanego „interesu”  może spędzić za kratkami nawet 5 lat.

info : podkom. Robert Szumiata Oficer Prasowy KPP w Legionowie


Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Ukradł w sklepie a sprzedać chciał na stadionie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *