Stoisko UM na dniach Legionowa

Miasto zaprasza wszystkich do podzielenia się swoimi opiniami i oczekiwaniami, czyli do wypełnienia ankiet wyłożonych na interaktywnym stoisku Urzędu Miasta. W zamian za wypełnienie ankiety będzie można otrzymać miejski upominek, wziąć udział w losowaniu lotu balonem na uwięzi (o ile pogoda na to pozwoli) lub wygrać jeden z 3 kursów prawa jazdy sponsorowanych przez Ośrodek Szkolenia Kierowców MOBILEK.

Podczas tegorocznego finału nastąpi, także rozstrzygnięcie konkurs „Trzy kroki do Warszawy” (około 16.30). Można będzie zapoznać się również z nową usługą, jaką oferuje miasto: powiadamianie SMS-em o wydarzeniach w mieście lub nagłych, alarmowych sytuacjach. Jest to nowa bezpłatna usługa, dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Władze Miasta zapraszają też na stoisko Areny Legionowo, które jest połączone razem ze stoiskiem MOSiRu. Warto tam zajrzeć, bo pokażemy Państwu fragment widowni i przedstawiamy program imprez, jakie odbędą się w Arenie jeszcze w tym roku. Na stoisku Areny trzeba koniecznie wypełnić ankietę, bo spośród nich wylosujemy 4 dwuosobowe wejściówki na wybrane imprezy w naszej nowej hali. Losowanie odbędzie się przed koncertem o godz. 20.30.

Dojazd na imprezę komunikacją ZTM 723 oraz bezpłatnym autobusem – (rozkład jazdy na stronie : www.legionowo.pl)

Parking – Targowisko Miejskie, ul. Sobieskiego

(źródło:www.legionowo.pl)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Stoisko UM na dniach Legionowa"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *