Zamknij

Start w Lidze SMS

11:43, 05.12.2012
Skomentuj

W dniach 30.11 - 01.12.12 odbyła się po raz pierwszy w sezonie Liga SMS. Na pływalni w Raciborzu wystartowało 225 zawodników w wieku 13-19 lat z 8 SMS - ów z całej Polski . UKS "Delfin" Legionowo reprezentował Michał Perl startujący w konkurencjach w stylu klasycznym i dowolnym.

Michał Perl, foto: UM Legionowo

W pierwszym bloku zawodów Michał Perl startował na dystansie 100 m stylem klasycznym . Zdobył 12 miejsce z czasem 1:07,99 - nowy rekord życiowy. W drugim bloku zawodów młody reprezentant Legionowa startował na dystansie 50 m stylem klasycznym i zajął 13 miejsce z czasem 31,31 sekundy. W ostatnim bloku Michał startował na dwóch dystansach 200 m stylem klasycznym , które zakończył z czasem 2:36,27 i zajął 23 miejsce, natomiast na 50 m stylem dowolnym zdobył 12 miejsce z czasem 25,06 sekundy - nowy rekord życiowy.

Po stracie Michał Perl powiedział : To były moje pierwsze zawody z cyklu Ligi SMS. Jestem bardzo zadowolony z moich startów, szczególnie na 100 m stylem klasycznym. Nie było to łatwe zadanie, ale ciężką pracą można osiągnąć bardzo wiele. Trenując w SMS w Raciborzu coraz bardziej doskonale moją technikę i wszystkie cechy motoryczne . Mam nadzieję, że zaprocentuje to na Mistrzostwach Polski 17-18 latków , do których się przygotowuję.