SMS Skubianka: II miejsce w konkursie TVN

Stowarzyszenia Miłośników Skubianki zajęło II miejsce w konkursie “Pokaż, że wszędzie się kręci TVN”. Nagranie dzieci z grupy SMS zdobyło 1939 głosów.  Do konkursu zgłoszono ponad 750 nagrań!

fot. Fragment klipu grupy SMS

Za zajęcie II miejsca Stowarzyszenie otrzyma nagrodę rzeczową – bon o wartości 3000 zł brutto na dowolne zakupy w sklepach z artykułami RTV / AGD. Dodatkowo 5 osób wskazanych przez Stowarzyszenie zasiądzie na widowni jednego z odcinków programu „X Factor”.

Jest niemal pewne, że jutro, 11 kwietnia klip wykonany przez dzieci z SMS Skubianka pojawi się w programie „Dzień dobry TVN”.  Jednak przedstawiciele stacji zastrzegają,  że układ porannego programu jest bardzo dynamiczny ze względu na jego informacyjny charakter. Może się zdarzyć, że emisja zostanie odwołana lub przełożona na inny dzień.

Nagranie grupy SMS można obejrzeć poniżej:

Joanna Folwarska – Prezes Stowarzyszenia Miłośników Skubianki w rozmowie z Legio24 powiedziała, że nagrodę chce przeznaczyć na zakup profesjonalnych słuchawek. Pomogą one dzieciom dalej rozwijać  zdolności wokalne.

Pierwsze miejsce w konkursie zajął klip Thedevilslies, który miał tylko 179 głosów więcej od nagrania SMS Skubianka.

/wł/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "SMS Skubianka: II miejsce w konkursie TVN"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *