Serock: Wyciął i ukradł 8 sosen z prywatnego lasu. Grozi mu 5 lat więzienia

Fot. policja.pl

Policjanci z komisariatu w Serocku zatrzymali 64-letniego Wojciecha S. Mężczyzna jest podejrzany o kradzież 8 sosen z prywatnego lasu. 64-latek już usłyszał zarzut kradzieży i wkrótce stanie przed sądem. Grozi mu nawet 5 lat wiezienia.

– W minioną środę (21.09) do serockich policjantów zgłosiła się jedna z mieszkanek, która poinformowała, że z jej lasu ktoś wyciął i ukradł 8 sosen – informuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo. – Policjanci od razu zaczęli szukać sprawcy kradzieży. Trop zaprowadził ich na jedną z posesji, na której znaleźli pocięte już na kawałki skradzione sosny. Zebrany przez śledczych z Serocka materiał dowodowy wykazał, że wyrębu oraz kradzieży drewna dokonali prawdopodobnie 64-letni Wojciech S. oraz jego żona i sąsiad. 64-latek usłyszał już zarzut kradzieży i przyznał się do winy. Pozostałe osoby wkrótce także zostaną przesłuchane – dodaje rzecznik prasowa legionowskich policjantów.

Odzyskane przez stróżów prawa drewno już zostało zwrócone prawowitej właścicielce. Podejrzanemu o jego kradzież Wojciechowi S. grozi do 5 lat więzienia.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Serock: Wyciął i ukradł 8 sosen z prywatnego lasu. Grozi mu 5 lat więzienia"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *