Serock: Stawki za odbiór odpadów 25 lutego

25 lutego poznamy stawki za odbiór odpadów komunalnych w Serocku. Nowe stawki będą obowiązywać od 1 lipca. W poniedziałek 25 lutego odbędzie się posiedzenie Rady Miejskiej w Serocku, na którym burmistrz przedłoży m.in. projekty uchwał dotyczących wdrożenia nowego systemu odbierania odpadów na terenie miasta i gminy Serock.

fot. sxc.hu

Wśród uchwał, które burmistrz przedstawi Radzie Gminy będą:

1. uchwała w sprawie ustalenia wzoru deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości,
2. uchwała w sprawie wyboru metody ustalenia opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawek opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie Miasta i Gminy Serock,
3. uchwała w sprawie terminu, częstotliwości i trybu uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi przez właścicieli nieruchomości na terenie Miasta i Gminy Serock.

Po podjęciu przez Radę Miejską ww. uchwał, wzory deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanej przez właścicieli nieruchomości, zostaną niezwłocznie opublikowane na stronie internetowej urzędu oraz będą dostępne w urzędzie i u sołtysów.

/UG Serock/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Serock: Stawki za odbiór odpadów 25 lutego"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *