Serock: Potrącił starszą kobietę na pasach. 83-latka w szpitalu

Fot. arch. Legio24

We wtorek (25.10), około godz. 11:00 tuż przy skrzyżowaniu ulic Radzymińskiej i Pułtuskiej w Serocku doszło do potrącenia przez samochód osobowy starszej, przechodzącej przez pasy kobiety. 83-latka, w wyniku zderzenia z autem doznała szeregu urazów i przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało ją do szpitala.

Jak informuje naszą redakcję podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo, ze wstępnych ustaleń przybyłych do wypadku policjantów wynika, że kierujący samochodem marki dodge, 36-letni mężczyzna jadąc od strony miejscowości Wierzbica w kierunku Legionowa, skręcając w lewo na skrzyżowaniu Pułtuskiej z Radzymińską nie zauważył przechodzącej przez pasy 83-letniej kobiety. Doszło do zderzenia. Kobieta przewróciła się na jezdnię. – W wyniku wypadku u starszej pani zdiagnozowano uraz barku oraz biodra i przybyłe na miejsce pogotowie ratunkowe zabrało ją do szpitala – mówi podkom. Kuligowska, rzecznik legionowskich policjantów.

Wiadomo, że zarówno kierowca jak i piesza byli trzeźwi. Szczegółowe postępowanie mające wyjaśnić wszystkie okoliczności wypadku prowadzą policjanci z komisariatu w Serocku.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Serock: Potrącił starszą kobietę na pasach. 83-latka w szpitalu"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *