Serock: Kasa w ratuszu tylko do końca września

Ratusz Urzędu Miasta i Gminy Serock, Fot. arch. Legio24.pl

Mieszkańcy gminy Serock, którzy do tej pory regulowali swoje należności względem ratusza w kasie Urzędu Gminy, będą zmuszeni zmienić swoje przyzwyczajenia. Samorządowcy postanowili bowiem zlikwidować punkt kasowy. Będzie on czynny tylko do końca miesiąca, później opłaty będzie można realizować między innymi za pośrednictwem serockiego oddziału Banku Spółdzielczego Legionowo.

– Uprzejmie informujemy, że z dniem 30 września 2016 roku ulega likwidacji kasa w Urzędzie Miasta i Gminy w Serocku. Od dnia 01 października 2016 roku obsługę kasową dla Urzędu Miasta i Gminy będzie prowadził Bank Spółdzielczy w Legionowie – Filia w Serocku – czytamy w komunikacie ratusza.

Na szczęście serocki oddział Banku Spółdzielczego znajduje się w sąsiedztwie ratusza, tuż przy Rynku i nie trzeba będzie przemierzać dużych odległości celem uregulowania pilnej opłaty. Likwidacja „urzędowej” kasy może też przełożyć się na wzrost liczby opłat regulowanych za pomocą przelewów bankowych z kont osobistych, co jest nie tylko wygodne, ale także bardzo bezpieczne.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Serock: Kasa w ratuszu tylko do końca września"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *