Przygotowania lidera do sezonu

09:44, 23.01.2015

KPR Legionowo rozegrał pierwszy mecz kontrolny przed rundą rewanżową w 1 lidze piłkarzy ręcznych w grupie A. Podopieczni Roberta Lisa udali się do Olsztyna na towarzyskie spotkanie z szóstą drużyną rozgrywek.

Początek spotkania należał do szczypiornistów z Legionowa. Prowadzili już w pierwszej fazie meczu 4:2. Niestety chwilę później gospodarze pokazali, że będą godnym rywalem dla legionowian w rundzie rewanżowej. Szybko wyszli na prowadzenie 7:6. Po 30 minutach na tablicy świetlnej widniał wynik 11:11.

Remisowo

W drugiej odsłonie obraz gry zbytnio nie uległ zmianie. Mecz był wyrównany i do końca nie wiadomo było, kto ostatecznie wygra ten towarzyski pojedynek. Niespełna 2 minuty przed końcem na jednobramkowe prowadzenie wyszli gospodarze. KPR za sprawą Michała Prątnickiego doprowadził ostatecznie do remisu. Najskuteczniejszym zawodnikiem gości okazał się Witalij Titow, który siedmiokrotnie znajdował sposób na bramkarzy rywali.

Warmia Traveland Olsztyn - KPR Borodino Legionowo 25:25 (11:11)

Warmia Traveland: Zakreta, Gawryś - Droździk - 9, Królik - 4, Kempiński - 4, Jankowski - 3, Deptuła - 2, Hegier - 2, Sikorski - 1, Kopyciński, Nogal, Terlecki.

KPR Borodino: Krekora, Ner - Titow - 7, Prątnicki - 4, Gawęcki - 3, Ciok - 3, Wolski - 3, Bulej - 3, Dzieniszewski - 1, Kasprzak - 1,Wuszter, Suliński, Bożek, Brinovec.