Powiat Legionowski: Kto wejdzie do Rady Powiatu? WYNIKI

Rada Powiatu (2010-2014) Fot. Legio24.pl

Są już znane pierwsze, chociaż nieoficjalne jeszcze wyniki wyborów do Rady Powiatu Legionowskiego. Awaria systemu PKW spowodowała problemy z liczeniem głosów, jakie wyborcy oddali na swoich kandydatów.

Według nieoficjalnych informacji rozkład sił w Radzie Powiatu w Legionowie przedstawia się następująco:
Platforma Obywatelska 8 mandatów
Prawo i Sprawiedliwość 6 mandatów
Porozumienie Samorządowe 5 mandatów
Nasz Powiat Nasze Sprawy 2 mandaty
Wspólnota Lokalna PL 2 mandaty

Przedstawiamy cząstkowe dane na temat liczby zdobytych głosów przez kandydatów do Rady Powiatu. Przypominamy, że oficjalne wyniki z powodu awarii systemu nie są jeszcze znane.

I Legionowo – Okręg 1

948 – Płaciszewska Ewa (KW Prawo i Sprawiedliwość);

420 – Kowalski Grzegorz Benedykt (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Nowotnik Danuta Irena (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Pitus Paweł Bartosz (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Piwowarczyk Agata Dorota (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Szypulski Wiesław (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Kuryłowicz Andrzej Kazimierz (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Kokot Juliusz Mirosław (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Winiarczyk Elżbieta (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Bałdyga Przemysław Łukasz (KW Prawo i Sprawiedliwość);

1830 – Smogorzewski Roman (KW Platforma Obywatelska RP);

416 – Szczepański Jacek Emil (KW Platforma Obywatelska RP);

305 – Mazur Marek Jan (KW Platforma Obywatelska RP);

Kucharska Ewa Barbara (KW Platforma Obywatelska RP);

247 – Feliga Marcin Kamil (KW Platforma Obywatelska RP);

Durka-Brańska Małgorzata Katarzyna (KW Platforma Obywatelska RP);

Pawlak Rafał Dominik (KW Platforma Obywatelska RP);

Durka-Jankowska Olena Anna (KW Platforma Obywatelska RP);

Supa Sławomir Piotr (KW Platforma Obywatelska RP);

Mosakowska Alicja Barbara (KW Platforma Obywatelska RP);

Lewandowska Jolanta (KW Platforma Obywatelska RP);

Kacprzak Tomasz Ryszard (KW Platforma Obywatelska RP);

Boreczek Marcin (KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke);

Kordulewska Aleksandra (KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke);

Lewicki Jakub Jarosław (KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke);

Jaśkiewicz Paulina (KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke);

Cienkowski Mirosław (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego);

Rasińska Beata (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego);

Serwatka Marzena (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego);

Pajewski Krzysztof (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego);

Bobula-Pelisiak Jolanta Maria (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego);

Suwińska Agnieszka Wioletta (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego);

Liwski Łukasz (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego);

351 – Zadrożny Piotr Jacek (KW Porozumienie Samorządowe);

Matuszewska Małgorzata Maria (KW Porozumienie Samorządowe);

Panek Teresa (KW Porozumienie Samorządowe);

Borawska Justyna Anna (KW Porozumienie Samorządowe);

Trojanowski Ryszard (KW Porozumienie Samorządowe);

Rodziewicz Robert (KW Porozumienie Samorządowe);

Baczyńska Anna (KW Porozumienie Samorządowe);

Ziąbski Dariusz Zbigniew (KW Porozumienie Samorządowe);

Wiśniewski Tomasz (KW Porozumienie Samorządowe);

Topczewska-Kirmuć Ewa Magdalena (KW Porozumienie Samorządowe);

Orłowski Grzegorz (KW Porozumienie Samorządowe);

173 – Talarski Tomasz Piotr (KW Porozumienie Samorządowe);

Zdanowska Agnieszka Dorota (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Szymański Paweł (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Wójcik Włodzimierz Gabriel (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Łączyński Jan (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Wieczorek Eugenia (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Jabłoński – Morawski Krzysztof Marcin (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Klejment Hanna Dorota (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Lewandowski Tadeusz (KWW Wspólnota Lokalna);

Wołynik Jolanta Jadwiga (KWW Wspólnota Lokalna);

Świerczewski Tomasz (KWW Wspólnota Lokalna);

Krzemiński Marcin Piotr (KWW Wspólnota Lokalna);

Boratyńska Magdalena Luiza (KWW Wspólnota Lokalna);

Wiśniewska Agnieszka Maria (KWW Wspólnota Lokalna);

Wieczorek Maciej Mirosław (KWW Wspólnota Lokalna);

314 – Kraszewski Stanisław (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Usik Cezary Jan (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Pastewka Eugeniusz (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Karolak Krzysztof (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Saliszewska Barbara Elżbieta (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Czapliński Zbigniew (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Stodulska Liliana Joanna (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Kamiński Marcin (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Rogowska Bożena (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Gołos Beata Dorota (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Jakimiec Teresa Krystyna (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Doroszkiewicz Konrad Tomasz (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy).

II Legionowo – Okręg 2

1217 – Płaciszewski Piotr Marek (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Gutowska Teresa (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Gochna Barbara Wanda (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Wierzchoń Adam (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Wilk Roman Makary (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Glinicki Tadeusz Jarosław (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Piersa Barbara (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Janiszewski Mariusz Jerzy (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Astrachancew Krystyna (KW Prawo i Sprawiedliwość);

302 – Gołąbek Stanisław (KW Prawo i Sprawiedliwość);

1795 – Grabiec Jan Stanisław (KW Platforma Obywatelska);

276 – Kubicki Janusz (KW Platforma Obywatelska);

211 – Durka-Bojarun Matylda Barbara (KW Platforma Obywatelska);

Topczewski Piotr Przemysław (KW Platforma Obywatelska);

Bogucka Irena Maria (KW Platforma Obywatelska);

Sobierajska Ewa (KW Platforma Obywatelska);

Gruczek Grzegorz (KW Platforma Obywatelska);

Budzyńska Marta (KW Platforma Obywatelska);

Podgórska Anna (KW Platforma Obywatelska);

335 – Kobrzyński Michał Paweł (KW Platforma Obywatelska);

Potyra Urszula Izabela (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Doczekalski Grzegorz (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Bonisławski Krzysztof (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Kalinowska Katarzyna (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Rempalski Łukasz Maciej (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Rasińska Marzena Barbara (KW Stow. Szpital dla Powiatu Legionowskiego);

Guławski Paweł Dariusz (KW Stow. Szpital dla Powiatu Legionowskiego);

Maguza Ewa (KW Stow. Szpital dla Powiatu Legionowskiego);

213 – Rosiak Szymon Lech (KW Porozumienie Samorządowe);

Kuchta Dorota Barbara (KW Porozumienie Samorządowe);

Plucik-Mrożek Anna Krystyna (KW Porozumienie Samorządowe);

Ejdys Dariusz (KW Porozumienie Samorządowe);

Śliwa Krzysztof Dariusz (KW Porozumienie Samorządowe);

Nadworski Adam (KW Porozumienie Samorządowe);

Rogala Joanna Maria (KW Porozumienie Samorządowe);

Piekarska Irena Barbara (KW Porozumienie Samorządowe);

Milner-Kochańska Ewa Joanna (KW Porozumienie Samorządowe);

Wasik Magdalena (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Godlewska-Szaryńska Eliza Maria (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Walczak Wojciech (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Jurczyk Mateusz Maciej (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Derecka Wioletta Mariola (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Walczak Jerzy (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Skierkowska-Pacocha Katarzyna Maria (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Wilkaniec Marcin Rafał (KWW Wspólnota Lokalna);

Piesak Anna (KWW Wspólnota Lokalna);

Wieczorek Janina Bogumiła (KWW Wspólnota Lokalna);

Gawryluk Tomasz (KWW Wspólnota Lokalna);

Stolc Kamila Ewa (KWW Wspólnota Lokalna);

Bieniek Paweł Marek (KWW Wspólnota Lokalna);

Pliżga Andrzej (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Słomczyński Robert (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Chodkowski Maciej Cezary (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Bekisz Iwona Teresa (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Matejewski Włodzimierz Zdzisław (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Dąbrowski Marek Tomasz (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Drzewiecka Małgorzata Regina (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Karolak Lidia Iwona (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Balla Agnieszka Jowita (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Piętka Rafał (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy).

Gminy: Jabłonna i Wieliszew – Okręg 3

755 – Długołęcka Karolina (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Czauderna Anna (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Kwiatkowska Agata Dorota (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Gołębiowski Adam (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Jażdżyk Beata Emilia (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Szafrański Andrzej Mieczysław (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Truszkowski Roman (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Lorenc Ewa (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Górski Andrzej Jakub (KW Prawo i Sprawiedliwość);

857 – Garbaczewski Zbigniew (KW Platforma Obywatelska RP);

595 – Kado Mirosław Henryk (KW Platforma Obywatelska RP);

Chrzanowska Teresa (KW Platforma Obywatelska RP);

546 – Rybałko Tomasz Jacek (KW Platforma Obywatelska RP);

Szemplińska Katarzyna Anna (KW Platforma Obywatelska RP);

Kwiatkowski Sławomir Stanisław (KW Platforma Obywatelska RP);

Męzia Ksenia (KW Platforma Obywatelska RP);

Krajewska Agnieszka Jolanta (KW Platforma Obywatelska RP);

Fedorowicz Jan Krzysztof (KW Platforma Obywatelska RP);

Glinicka Dorota Agnieszka (KW Platforma Obywatelska RP);

Sierant Anna (KW Platforma Obywatelska RP);

Banaszek Jacek (KW Platforma Obywatelska RP);

Guzik Sławomir Paweł (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Rygielski Mirosław Jan (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Kaczyńska Agata Magdalena (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Piwnikiewicz Magdalena (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Cienkowski Wiesław (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Więch Edward (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Wojciechowska Aleksandra (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Kownacki Paweł Andrzej (KW Porozumienie Samorządowe);

584 – Kubalski Grzegorz Piotr (KW Porozumienie Samorządowe);

Trzaskoma Grażyna Elżbieta (KW Porozumienie Samorządowe);

Gronau Leszek Adam (KW Porozumienie Samorządowe);

Berlińska Joanna Maria (KW Porozumienie Samorządowe);

Żukowski Dariusz (KW Porozumienie Samorządowe);

Denisiuk Urszula Wanda (KW Porozumienie Samorządowe);

Marcinkowska Agnieszka (KW Porozumienie Samorządowe);

Radecki Piotr Krzysztof (KW Porozumienie Samorządowe);

Wiśniewolska-Kwiatkowska Agata (KW Porozumienie Samorządowe);

Sobieraj Krzysztof Zbigniew (KW Porozumienie Samorządowe);

Paprocka-Kowalczyk Arleta Anna (KW Porozumienie Samorządowe);

Borowik Magdalena (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Mościbrodzki Aleksander (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Bąk Agnieszka Ewa (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Białończyk Wojciech Roman (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Kaznowski Wawrzyniec Norbert (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Łączyńska Alicja Teresa (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Okrasa Jacek (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Serwatko Magdalena Lucyna (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

Ponto Paweł Andrzej (KW Społeczna Inicjatywa Lokalna);

237 – Kownacki Waldemar (KWW Wspólnota Lokalna);

Szczodrowski Andrzej (KWW Wspólnota Lokalna);

Szalecki Henryk Ryszard (KWW Wspólnota Lokalna);

294 – Kmieciak Marzenna Eugenia (KWW Wspólnota Lokalna);

Pozorek Dorota Anna (KWW Wspólnota Lokalna);

Radzikowska Elżbieta (KWW Wspólnota Lokalna);

Świątecka Elżbieta Maria (KWW Wspólnota Lokalna);

Kwiatkowski Krzysztof (KWW Wspólnota Lokalna);

Wądołkowska Dorota Zdzisława (KWW Wspólnota Lokalna);

Gronek Andrzej (KWW Wspólnota Lokalna);

Kleiman Leszek Stefan (KWW Wspólnota Lokalna);

436 – Muniak Olga (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

331 – Stolarska Beata (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Gołowicz Agata Teodora (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Zawadzki Andrzej Alojzy (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Zych Danuta Genowefa (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Kiljan Hubert Sylwester (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Wołoch Iwona Izabela (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Grzelak Hanna (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Sierocki Sławomir Krzysztof (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Karmel Dominika Agata (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Renić Drago (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy).

Gmina Serock – Okręg 4

540 – Sikora Sebastian (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Nalewajek Magdalena (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Szlaski Krzysztof (KW Prawo i Sprawiedliwość);

444 – Wierzbicka Olga (KW Platforma Obywatelska RP);

Kowalewski Tadeusz Stanisław (KW Platforma Obywatelska RP);

Kalinowska Monika Teresa (KW Platforma Obywatelska RP);

Korzeniewski Robert (KW Platforma Obywatelska RP);

Wrzesińska Jadwiga (KW Platforma Obywatelska RP);

Tyburski Łukasz Marcin (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Kamińska Klaudia (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Litwinek Aleks (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Rasiński Michał (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego”);

Skłucka Anna (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego”);

Cienkowski Albert (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego”);

512 – Osińska Janina (KW Porozumienie Samorządowe);

494 – Jaroń Waldemar Jan (KW Porozumienie Samorządowe);

Wierzbicka – DYBEK Gabriela (KW Porozumienie Samorządowe);

Pietraszko Mateusz Maciej (KW Porozumienie Samorządowe);

Kulikowski Jan Kazimierz (KW Porozumienie Samorządowe);

499 – Gajewska Anna Katarzyna (KWW Wspólnota Lokalna);

Troczyński Mirosław Piotr (KWW Wspólnota Lokalna);

Potentas Wojciech (KWW Wspólnota Lokalna);

Makowski Włodzimierz (KWW Wspólnota Lokalna);

Jechna Magdalena (KWW Wspólnota Lokalna);

Majewska-Egeman Jolanta Teresa (KWW Wspólnota Lokalna);

372 – Woźnicka Grażyna Irena (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Gałowski Hubert (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Kalinowski Andrzej Grzegorz (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy).

Gmina Nieporęt – Okręg 5

Dworzański Tadeusz (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Astrachancew Katarzyna (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Gołębiowska Elżbieta (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Cendrowska Katarzyna (KW Prawo i Sprawiedliwość);

Majewski Janusz (KW Prawo i Sprawiedliwość);

519 – Smoczyński Wiesław Antoni (KW Prawo i Sprawiedliwość);

1022 – Wróbel Robert Jan (KW Platforma Obywatelska RP);

Waś Emilia Agata (KW Platforma Obywatelska RP);

Kołodziej Anna (KW Platforma Obywatelska RP);

Hoja Gerard Jerzy (KW Platforma Obywatelska RP);

Lewandowska Agnieszka Małgorzata (KW Platforma Obywatelska RP);

Pieśniak Dariusz (KW Platforma Obywatelska RP);

Hoffman Władysław Tomasz (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Kostro-Olechowski Bartosz Sylwester (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Boreczek Ewa (KW Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke);

Winogrodzka Anna (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego”);

Drążek Lucyna Ewa (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego”);

Kowalska Krystyna Weronika (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego”);

Cienkowski Przemysław (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego”);

Dajnowicz Jarosław (KW Stow. “Szpital dla Powiatu Legionowskiego”);

321 – Tomasik Bogusława (KW Porozumienie Samorządowe);

Burzyński Andrzej (KW Porozumienie Samorządowe);

555- Powała Agnieszka (KW Porozumienie Samorządowe);

Banaszek Adam (KW Porozumienie Samorządowe);

Delis Wanda Bożena (KW Porozumienie Samorządowe);

Kornatowski Kazimierz Tomasz (KW Porozumienie Samorządowe);

416 – Powała Piotr Mirosław (KWW Wspólnota Lokalna);

Kiljan Andrzej (KWW Wspólnota Lokalna);

Tomzik Natalia Patrycja (KWW Wspólnota Lokalna);

Panas Ewa Maria (KWW Wspólnota Lokalna);

Plutecki Jacek Aleksander (KWW Wspólnota Lokalna);

Zdunek Bożena Janina (KWW Wspólnota Lokalna);

Pluta Arkadiusz (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Zajcher-Badzian Monika Teresa (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Rzepka Roman (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy);

Seroka Justyna Maria (KWW Nasz Powiat Nasze Sprawy).

/iw/

3 razy komentowano artykuł "Powiat Legionowski: Kto wejdzie do Rady Powiatu? WYNIKI"

  1. Kto głosował na osoby z rodziny P. Durki ????? no litości !!! Za nazwisko ? Czy są przygotowane do pełnienia takich funkcji ? A Paweł Lewandowski ? W następnych Wyborach zażądam zmiany Ordynacji i zgłaszam psa Fafika !!! A co? Bogatemu wolno !

  2. Chyba na Rosiaka to cała załoga SMLW głosowała. Czy to nie za dużo na jego barki ?

  3. Ludzie !!!!!!!!!!!! kto głosował n atego Rybało całego ?????????????????????
    Dno i żenada………………

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *