Strona główna / Na sygnale / Pomiechówek: Ukradli drzewa z prywatnego lasu
6-76588

Pomiechówek: Ukradli drzewa z prywatnego lasu

Policjanci z Pomiechówka zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o nielegalny wyrąb i kradzież drzewa. 31-letni Krzysztof S., 19-letni Mateusz B. oraz 18-letni Jakub B., mieszkańcy powiatu nowodworskiego usłyszeli już zarzuty. W sumie ich łupem padło 18 szt. drzew wyciętych w prywatnym lesie na terenie gm. Pomiechówek. Podejrzanym grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Na posterunek w Pomiechówku zgłosiła się kobieta, która powiedziała policjantom, że z jej prywatnego lasu nieznany sprawca dokonał wyrębu 18 szt. drzew o wartości ponad 600 zł. Natychmiast do wyjaśnienia sprawy przystąpili miejscowi mundurowi.

Jeszcze tego samego dnia funkcjonariusze ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież drzew. W trakcie przeszukania policjanci odnaleźli pocięte już drewno. W toku dochodzenia okazało się, że 31-latkowi pomagało w kradzieży jeszcze dwóch mężczyzn: 18-letni Jakub B. i 19-letni Mateusz B.

Wszyscy usłyszeli zarzut nielegalnego wyrębu i kradzieży drzewa z lasu. Podejrzanym grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Dodaj swój komentarz

Adres e-mail nie będzie publikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*


dwa × = osiemnaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>