Pomaganie, które odchudza

PCK znalazło nowy i bardzo ciekawy sposób na walkę ze zbędnymi kilogramami. A to jeszcze nie wszystko – teraz chudnąc możemy pomóc głodnym dzieciom. Codziennie prawie trzy miliony Polaków stara się jeść mniej, żeby schudnąć. Jednocześnie ponad 600 000 dzieci w Polsce marzy o ciepłym posiłku. Widząc tą rażącą niesprawiedliwość Polski Czerwony Krzyż stworzył aplikację na smartfony, która pomaga tracić zbędne kilogramy, jednocześnie umożliwiając wspieranie akcji dożywiania potrzebujących.

Jak skorzystać z tej oferty?
Wystarczy, że na swój telefon pobierzemy aplikację „Zbędne kilogramy”, za pomocą której możemy zwalczać pokusy związane z podjadaniem słodyczy czy słonych przekąsek. W telefonie zapisane zostaną wszystkie nasze małe zwycięstwa wraz z datą ich osiągnięcia, pojawiać się będą także cenne informacje dotyczące zdrowego odżywiania. Wszystkie zaoszczędzone przez nas kalorie można przekazać w formie sms-a do Polskiego Czerwonego Krzyża, który zamieni je na ciepły posiłek dla dzieci.

Jak widać odchudzanie wcale nie musi być nudne, a korzyści z niego płynące jednostronne. Dlatego zachęcamy do korzystania z aplikacji „Zbędne kilogramy”, aby dbając o swoje zdrowie, jednocześnie pomóc niedożywionym dzieciom.

Więcej informacji znajduje się na stronie zbednekalorie.pck.pl

/Starostwo Powiatowe w Legionowie/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Pomaganie, które odchudza"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *