Policjanci z Nowego Dworu zdobyli puchar

foto: KPP Nowy Dwór Maz.

Policjanci z nowodworskiej komendy uczestniczyli w III Barbórkowym Turnieju Badmintona. Zawody zostały zorganizowane przez Region IPA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji) w Sochaczewie 1 grudnia. Drużyna nowodworskiej  komendy zajęła II miejsce w rozgrywkach. W sumie w turnieju uczestniczyło 21 zawodników z różnych regionów Polski.

foto: KPP Nowy Dwór Maz.

W ubiegłą sobotę, 1 grudnia, w Sochaczewie odbył się III Barbórkowy Turniej Badmintona zorganizowany przez miejscowe IPA. W zawodach uczestniczyło 21 zawodników z różnych regionów Polski: Płock, Wałbrzych, Płońsk, Radom, Sochaczew, Nowy Dwór Mazowiecki oraz gościnnie drużyna Urzędu Miasta w Sochaczewie. Nowodworską komendę reprezentowali: Piotr Gubernat, Zbigniew Ferenc i Mariusz Kęndel. Policjanci z Nowego Dworu po ciężkiej i zaciętej walce zdobyli drużynowo II miejsce. Nowodworską ekipę mocno dopingował przewodniczący Regionu IPA w Nowym Dworze Mazowieckim Jarosław Czwak.

Wszyscy policjanci z nowodworskiej komendy składają serdeczne gratulacje swoim kolegom za osiągnięty wynik w zawodach. Jednocześnie życzą dalszych sukcesów w kolejnych rozgrywkach sportowych.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Policjanci z Nowego Dworu zdobyli puchar"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *