Policja ujawnia szczegóły ws. napadu w Biedronce

Legionowska policja opublikowała szczegóły dotyczące napadu na sklep Biedronka na legionowskich Piaskach. O sprawie pisaliśmy już w LEGIO24, teraz publikujemy szczegóły oraz zdjęcia i policyjny materiał wideo.

fot. KPP Legionowo

Do zdarzenia doszło w miniony poniedziałek rano około godziny 8:30 w sklepie Biedronka na Piaskach. Do sklepu wszedł młody mężczyzna, po kilku minutach przebywania w budynku wziął ze sklepowej półki 2 piwa i próbował wyjść z nimi z pominięciem punktu kasowego.

Na drodze 25-latka stanęli ochroniarze, wtedy Piotr G. zamiast pieniędzy wyjął pistolet i zagroził jego użyciem. Na szczęście była to tylko atrapa broni. Chwilę później kopiąc w drzwi wybił jedną z szyb. Pracownicy ochrony ujęli 25-latka wzywając  jednocześnie policję. Funkcjonariusze natychmiast przyjechali pod wskazany adres, zatrzymali Piotra G. i po wykonaniu niezbędnych czynności umieścili go w policyjnym areszcie. Mężczyzna był nietrzeźwy, badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

25-latek był już wcześniej karany oraz notowany za różne przestępstwa, między innymi za kradzież i niszczenie mienia. Tym razem odpowie za kradzież rozbójniczą i zniszczenie mienia. Za te przestępstwa kodeks karny przewiduje do 10 lat pozbawienia wolności.

/wł, rsz. KPP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Policja ujawnia szczegóły ws. napadu w Biedronce"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *