Plaża w Serocku zmienia oblicze (Galeria)

Trwają prace związane z zagospodarowaniem nabrzeża Zalewu Zegrzyńskiego wraz z pomostami w obrębie serockiej plaży. O tym, jak zmieni się plaża, pisaliśmy w poniedziałek. To, co już udało się zrobić przedstawiamy w galerii.

Dotychczas zdemontowano różnego rodzaju nawierzchnie, ogrodzenia i fundamenty. Po wyrównaniu terenu rozpoczęto budowę boiska  do koszykówki o nawierzchni z trawy syntetycznej, odpornej na mróz i wysokie temperatury.

Wykonany został także drewniany pomost pływający, na pływakach polietylenowych, przymocowany stalowymi palami kotwicznymi. Pomost połączony jest z terenem przy pomocy trapu na stalowym wsporniku.

Zbudowano już drewniane kładki naziemne “zawieszone” do 30cm ponad powierzchnią terenu, które mogą być wykorzystane także jako siedziska, budowane są również kładki na filarach.  Rozpoczęto też nasadzenia roślin:  zostały posadzone krzewy, pnącza i byliny.

Wszystkie prace związane z modernizacją plaży  mają się zakończyć w kwietniu 2014r. Więcej informacji o  inwestycji można znaleźć tu.

/wł, UG Serock/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Plaża w Serocku zmienia oblicze (Galeria)"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *