Pijana mieszkanka Legionowa zdemolowała hotelowy pokój

Policjanci z Nieporętu zatrzymali 26-letnią Barbarę S., która zniszczyła wyposażenie pokoju hotelowego oraz znieważyła policjanta i strażnika gminnego. Kobieta usłyszała już zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

fot. sxc.hu

W ubiegły czwartek przed południem policjanci z Komisariatu w Nieporęcie otrzymali zgłoszenie o awanturującej się klientce jednego z hoteli w gminie Nieporęt. Kiedy funkcjonariusze dotarli na miejsce okazało się, że 26-letnia Barbara S., mieszkanka Legionowa, zdemolowała pokój m.in. przepalając wykładzinę, firankę, poduszkę oraz niszcząc kable telefoniczne. Właściciel wycenił straty na ok. 4,5 tysiąca złotych.

Ponadto podczas zatrzymania kobieta znieważyła wykonującego czynności policjanta i strażnika gminnego z Nieporętu. Po przeprowadzonym badaniu  alkomatem okazało się, że Barbara S. ma w organizmie 2,45 promila alkoholu.

Kobieta w konsekwencji trafiła do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszała zarzuty zniszczenia mienia oraz znieważenia funkcjonariuszy. Barbara S. przyznała się do zarzucanych jej czynów.

Przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 5. Natomiast za znieważenie funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, grozi kara grzywny, kara ograniczenia wolności albo jej pozbawienia do roku.

/KPP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Pijana mieszkanka Legionowa zdemolowała hotelowy pokój"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *