Odleć z nami, nie z narkotykami

Gmina Legionowo dołączyła do ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Narkotyki? Na co mi to. Odleć z nami, nie z narkotykami”, której organizatorem jest Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Jej celem jest zachęcenie młodych ludzi do realizowania własnych pasji, które dają więcej wrażeń niż narkotyki.

foto: UM Legionowo

Wraz ze startem kampanii został ogłoszony konkurs dla młodzieży w wieku 14 – 18 lat, w której nagrodą główną jest przelot szybowcem z Ambasadorem kampanii Sebastianem Kawą – wielokrotnym Mistrzem Świata i Europy w lotach szybowcem. Konkurs polega na zaprezentowaniu siebie i swojej pasji w dowolnej, atrakcyjnej, oryginalnej formie w postaci filmu, zdjęcia, rysunku czy eseju lub w innej formie artystycznej. Prace należy przesyłać bezpośrednio do organizatora kampanii na adres email [email protected] do 28 września br. do godziny 10.00. Wyłonionych zostanie 16 laureatów – po jednym z każdego województwa.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: www.nacomito.pl

foto: UM Legionowo

Gmina Legionowo również zamierza nagrodzić najciekawsze prace dzieci i młodzieży z terenu miasta Legionowo. Prosimy o przesyłanie prac dodatkowo również na adres email: [email protected] do 28 września br. w tytule należy wpisać: „Odleć z nami nie z narkotykami – praca konkursowa”.

(źródło: UM Legionowo)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Odleć z nami, nie z narkotykami"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *