O legionowskiej Karcie Dużej Rodziny na stronie prezydent.pl

Fot: sxc.hu

Karta Dużej Rodziny, funkcjonująca w Legionowie została doceniona przez Kancelarię Prezydenta Bronisława Komorowskiego. Informacja o niej znalazła się na stronie internetowej Prezydent.pl. Obecnie to jedyne takie przedsięwzięcie w Witrynie Obywatelskiej Prezydenta RP.

Zgłosiliśmy legionowską Kartę Dużej Rodziny do Witryny Obywatelskiej, aby inne samorządy mogły skorzystać z naszych doświadczeń – mówi Anna Szczepłek, kierownik Referatu Marketingu UM. – W Legionowie program wspaniale się rozwija, dołączają do niego systematycznie nowi partnerzy oraz beneficjenci. Rekomendacja Prezydenta RP jako dobrej praktyki jest dla nas ogromnym wyróżnieniem – dodaje szefowa miejskiego marketingu.

Zwięzłej, operującej najistotniejszymi informacjami charakterystyce programu na oficjalnej stronie internetowej Prezydenta RP towarzyszy mapka oraz  plik do pobrania z opisem dobrej praktyki, w którym znaleźć można rozszerzone wiadomości o Karcie, w tym cele programu, przedstawienie jego beneficjentów i partnerów, formy promocji i uzyskane efekty.

Karta została wprowadzona z inicjatywy Prezydenta Legionowa. Weszła w życie wraz z początkiem 2013 r. Program zapewnia legionowskim rodzinom wielodzietnym łatwiejszy i korzystniejszy dostęp do usług i produktów oferowanych przez partnerów programu – głównie lokalnych przedsiębiorców oraz szereg ulg na usługi oferowane przez jednostki organizacyjne gminy.

Obecnie z Karty Dużej Rodziny w Legionowie korzysta ok. 370 rodzin, stale zwiększa się też liczba współpracujących przedsiębiorstw i instytucji partnerskich.

O legionowskiej Karcie Dużej Rodziny na stronie prezydent.pl można przeczytać TU.

/wł/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "O legionowskiej Karcie Dużej Rodziny na stronie prezydent.pl"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *