Nowy Dwór: Zawody służb mundurowych

Dzisiaj (14.03) na hali sportowej NOSIR odbyły się zawody piłki nożnej służb mundurowych powiatu nowodworskiego. Rozgrywki zorganizował dyrektor obiektu Pan Dariusz Wąsiewski. Na boisku nie zabrakło drużyny nowodworskich policjantów, którzy w szranki zawodów stanęli w 9 osobowym składzie. Zwyciężyła ekipa Straży Miejskiej. Wszystkie zespoły otrzymały pamiątkowe puchary.

fot. KPP Nowy Dwór Maz.

Dzisiaj (14.03) o godzinie 8.30 na hali sportowej NOSIR odbyły się zawody piłki nożnej halowej służb mundurowych powiatu nowodworskiego. W rozgrywkach uczestniczyli zawodnicy Straży Granicznej, Straży Miejskiej, Państwowej Straży Pożarnej, Jednostki Straży Pożarnej lotniska Warszawa-Modlin, 2-go Pułku Saperów, Jednostki Wojskowej 1523 „Dębinka” oraz Jednostki Wojskowej z Pomiechówka. Na boisku nie zabrakło również ekipy nowodworskich policjantów, którzy do zawodów stanęli w 9 osobowym składzie.

Po ciężkiej i zaciętej rywalizacji zwyciężyła drużyna Straży Miejskiej. Nie było jednak przegranych w tych rozgrywkach. Każda ekipa otrzymała pamiątkowy puchar, który wręczał Pan Jacek Kowalski,Burmistrz Miasta Nowy Dwór Mazowiecki oraz Dyrektor Nowodworskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

/KPP Nowy Dwór Maz./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Nowy Dwór: Zawody służb mundurowych"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *