Nowodworski Zakład Wodociągów i Kanalizacji zmienił swoje logo. Nowy znak graficzny został wybrany w otwartym konkursie zorganizowanym przez miejskie przedsiębiorstwo. Twórcami loga są pracownicy gdyńskiej agencji reklamowej Apella S.A., którzy otrzymali nagrodę w wysokości 5000 zł brutto.
Nowe logo nowodworskich wodociągów - wersja uproszczona, fot. ZWiK Sp. z o. o.
Nowy znak graficzny wodociągów został wybrany w otwartym konkursie, zorganizowanym przez ZWiK pod koniec ubiegłego roku. Propozycję loga mogły zgłaszać zarówno osoby prywatne jak i firmy i instytucje. Zwycięzcami konkursu zostali ostatecznie pracownicy gdyńskiej agencji reklamowej Apella S.A., którzy otrzymali nagrodę w wysokości 5000 zł brutto. Nowe logo - symboliczne przedstawienie fali rzeki Narew - nawiązuje do herbu Nowego Dworu Mazowieckiego.5000 zł za czytelną symbolikę
Zgodnie z informacjami podanymi przez kierownictwo ZWiK, dotychczasowe logo zakładu było mało czytelne, co utrudniało wykorzystywanie go w materiałach informacyjnych czy promocyjnych. Ponadto stosowana dotychczas symbolika nie zawsze była kojarzona przez mieszkańców z wodociągami. "Prosta forma (...) nowego logo z odniesieniem słownym do nazwy spółki powinna to zmienić" - informuje Zakład Wodociągów i Kanalizacji.
Nowe logo nowodworskich wodociągów - wersja pełna, fot. ZWiK Sp.z o.o.
/wł/Polacy chcą wiedzieć, ile zarabiają lekarze w pub...
Polacy, szczególnie ci, co płaca duży podatek na NFZ, to oczekują tego, aby nie musieli czekać w kolejce do lekarza z tymi, którzy tych składek nie płacą wcale, albo płacą bardzo małe. I to by zmotywowało te osoby , co nie płaca składek , do płacenia tych składek na NFZ.
Yoolca
20:10, 2026-06-23
Legionowo bez miejskiej strefy grillowej. Ratusz...
Grillowane potrawy nie są zdrowe! Więc nie warto promować takiego jedzenia. No i nikt nie chciał by mieć w swoim sąsiedztwie miejsca gdzie ciągle śmierdzi przypalonym boczkiem i karkówką.
Yoolca
19:58, 2026-06-23
Legionowo: Będzie więcej zieleni i parkingów
Jeżeli ma być zwiększona powierzchnia zielona, to znaczy , że jakieś zabetonowane przestrzenie będą wyburzone ? No bo jak inaczej można zwiększyć przestrzeń zieloną?
Yoolca
19:54, 2026-06-23
Kolejne sportowe sukcesy Klaudii Krajewskiej
O raaany... ja ledwo wchodzę na 3 piętro
Seba
14:30, 2026-06-23
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu legio24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz