Zamknij

Nowodworski TNT Motocross znów na podium

15:21, 06.06.2013 Aktualizacja: 15:22, 06.06.2013
Skomentuj

Zawodnicy z TNT Motocross wystartowali w kolejnej rundzie zawodów motocrossowych OML w Bychawie pod Lublinem oraz w VI Rundzie Mistrzostw Strefy Polski Północnej w Więcborku.

1 i 2 czerwca w Bychawie pod Lublinem odbyła się kolejna runda zawodów motocrossowych OML. Tor w Bychawie na skutek uporczywych już deszczów nasiąkł i zrobiło się spore błoto. Zawodnicy ścigali się w koleinach dochodzących do 50cm głębokości.
Z  nowodworskiego klubu TNT wystartowało 4 zawodników: Karolina Mikoda Stanęła na podium zajmując III miejsce, Marysia Staniak miejsce IV, w Klasie C Arek Leszek zajął miejsce 14, Robert Michalski w klasie Weteran miejsce 10.

Dunlop Geomax MX 11 piaskowy terminator.

1 i 2 czerwca w Więcborku odbyła się również VI Runda Mistrzostw Strefy Polski Północnej.
Michał Jońca jeżdżący w  barwach TNT ponownie wygrał zawody całkowicie deklasując konkurentów. Na piaskowym torze użył ponownie opony Dunlop Geomax MX11 i w 2 biegu zabrakło mu kilka sekund, aby zdublować jadącego na II pozycji zawodnika!

Nadal utrzymuje on I pozycję w klasyfikacji generalnej zawodów. Przypomnijmy, że Michał w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Polski w klasie MX Open zajmuje aktualnie IV pozycję.